Samsung

Samsung Galaxy Z Fold 3, Galaxy Z Flip 3 27 Ağustos’ta Geliyor mu ?

Samsung’un bir sonraki Unpacked etkinliğine ev sahipliği yapması ve 2021’de 27 Ağustos’ta ikincisi olması bekleniyor. Lansman etkinliğinde, Güney Koreli akıllı telefon üreticisinin yeni nesil Galaxy fold ve Galaxy flip’i piyasaya sürmesi bekleniyor. Yaklaşan bu Samsung premium telefonları, mevcut Galaxy Fold ve Galaxy Flip’in yerini alacak.

Frontpagetech.com’dan gelen yeni bir rapor , bir sonraki Unpacked etkinliğinin tarihi olarak 27 Ağustos 2021’i gösteriyor. Ancak Samsung, bir sonraki Unpacked etkinliği için bu tarihi doğrulamadı. Bu da elbette COVID-19 salgını nedeniyle yalnızca çevrimiçi bir etkinlik olacak.

Görüntüler aslını yansıtmamaktadır. Konsept Görüntülerdir.

Samsung Galaxy Unpacked 2021

Yılın ilk Unpacked etkinliği, Samsung’un Galaxy S21 serisini küresel olarak piyasaya sürdüğü Ocak 2021’de gerçekleşti. Akıllı telefon üreticisi, S21 serisi kapsamında Samsung Galaxy S21, Galaxy S21+ ve Galaxy S21 Ultra olmak üzere üç telefon piyasaya sürdü. 

Her yıl Ağustos ayı civarında gerçekleşen ikinci Unpacked etkinliğinde, Samsung genellikle Galaxy Note sürümünü piyasaya sürüyor. Ne yazık ki, bu yıl bu olmayacak. Hatta bu yıl Samsung’dan Note gelmeyecek. Bunun yerine, bu yıl ağustos lansmanında Güney Koreli akıllı telefon üreticisinin Galaxy Z Fold3 ve Galaxy Z Flip3’ü piyasaya sürmesi bekleniyor.

En son haberin aksine, daha önce popüler tipster Jon Prosser, Unpacked etkinliğinin Temmuz ayında gerçekleşeceğini söyledi. Prosser ayrıca Samsung’un iki akıllı telefondan önce Galaxy Watch4 ve Watch Active4’ü piyasaya süreceğini iddia etmişti. Akıllı saatler, 11 Ağustos’tan itibaren gönderilmeye başlayacak, bu da lansmanın bundan çok önce gerçekleşebileceği anlamına geliyor. Samsung, akıllı saat ve yaklaşmakta olan Fold and Flip hakkında henüz çok fazla ayrıntı açıklamadı.

Android Police’ten bir başka popüler bahşişçi Max Weinbach daha önce Samsung’un Galaxy Z Fold3, Galaxy Z Flip3, Galaxy Watch4 ve Galaxy Watch Active4’ü 3 Ağustos’ta piyasaya süreceğini öne sürmüştü.

Tepkiniz ?

Mükemmel
0
Beğenmedim
0
Sıkıcı
0
Zor
0
İlginç
0

Yorumlayın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

0 %