Samsung

Samsung, Galaxy Z Flip 3 Lite uygun fiyatlı katlanır akıllı telefon üretmeyi planlıyor

11 Ağustos’a kadar Samsung, güncellenmiş katlanır akıllı telefon serisini ortaya çıkararak söylentileri dindirmiş olacak. Bu yılki Galaxy Unpacked etkinliğinin tamamen Note serisi modeller yerine katlanabilir akıllı telefonlarla ilgili olduğu söyleniyor. Şimdiye kadar Galaxy Z Fold 3 ve Galaxy Z Flip 3 ile ilgili sızıntılar yeni tasarımları ortaya çıkardı. Ancak, Galaxy Z Flip 3 Lite adıyla planlanmış bir tane daha var. 

The Korean Herald’ın raporuna göre Samsung, kitlesel pazar için daha ucuz bir Galaxy Z Flip 3 Lite planlıyor. Bu modelin normal Galaxy Z Flip 3’ün altına oturması gerekiyor ve kitleler için daha uygun bir fiyata sahip olacak. Rapor, beklenen özelliklerden herhangi birinden bahsetmez veya tanıtım tarihinden bahsetmek dışında tasarımla dalga geçmez.

Galaxy Z Flip 3 Lite, Samsung’un katlanabilir kitle pazarı olabilir

Dışarıdaki 1.1 inçlik OLED ekran yerine Samsung’un artık daha büyük 1.9 inçlik bir ekran kullanması bekleniyor. Bu, tüm mesajları görüntüleyebilir ve muhtemelen kullanıcılara temel cihaz kontrolleri verebilir. Yeni bir tasarım, bu daha büyük ekranı eski Pixel 3 serisine benzer şekilde barındırıyor.

Samsung Galaxy Z Flip

Samsung’un bu yeni tasarımı toplu pazar Galaxy Z Flip 3 Lite için kullanması ve fiyatları düşük tutmak için orta seviye bir çipe güvenmesi bekleniyor; Motorola Razr 5G’ye benzer. Ancak Samsung’un Razr’ın elde edebileceğinden daha düşük fiyatlara ulaşmasını bekliyoruz.

Samsung için bir başka olasılık da Galaxy Z Flip’in tasarımını geri dönüştürmek. Daha küçük dış ekrana sahip eski tasarım, Samsung’un çok daha düşük bir fiyat elde etmesine yardımcı olabilir. Samsung’un maliyet düşürme önlemlerinin bir parçası olarak Qualcomm’dan bir 4G yongası kullanma olasılığı var.

Bunlar şu anda sadece spekülasyonlar ve Samsung henüz resmi olarak herhangi bir şey açıklamadı. Galaxy Z Fold 3’ün bu yıl şirketin amiral gemisi modeli olması ve Galaxy Note serisinin tamamen yerini alması bekleniyor. 

Tepkiniz ?

Mükemmel
0
Beğenmedim
0
Sıkıcı
0
Zor
0
İlginç
0

Yorumlayın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

0 %