Samsung

Samsung Galaxy Xcover 5 Duyurdu

Sağlam telefonlar söz konusu olduğunda, piyasaya sürülen cihazların çoğu, Blackview ve aynı seviyedeki diğerleri gibi daha küçük OEM’lerden gelme eğilimindedir.

Bununla birlikte, büyük markalardan sağlam cihazlar var ve Samsung, Galaxy Xcover 5 adlı en son modelini duyurdu. Eğer dayanıklı bir telefon istiyorsanız, Samsung Galaxy Xcover 5, sizin için mükemmel bir telefon olabilir.

Samsung Galaxy Xcover 5 nedir?

Telefon, son birkaç haftadır yoğun bir şekilde söylentilere konu oldu ve şimdi Samsung, telefonu Mobile Press sitesinde duyurdu. Şirket, yaklaşmakta olan sağlam akıllı telefonuyla ilgili hemen hemen her ayrıntıyı ortaya çıkardı ve oldukça iyi bir cihaz gibi görünüyor.

Xcover 5’in ilginç bir özelliği de 3.000mAh çıkarılabilir pildir. Artık pilleri patlayan çok fazla akıllı telefon görmüyorsunuz, bu nedenle uzun süreli pil tüketimiyle uğraşmadan uzun süre telefon tutmak isteyen türden biriyseniz, Xcover 5 tam size göre. Bu pil 15W Hızlı şarjı destekliyor, bu en hızlı değil ama yine de bütçe dostu sağlam bir telefon için iyi bir seçim olacak.

Ekran oldukça küçük. Telefonun 5,3 inç HD + TFT ekranı var. En yüksek çözünürlüklü ekran değil, ancak daha küçük ekran boyutuyla oldukça iyi görünüyor.

İçeriliğinde, 4GB RAM ve 64GB dahili depolama ile Exynos 850 yonga bir işlemci barındırıyor. Cihaz ayrıca Android 11’i çalışmakta. Telefon, söylenti fiyatını göz önünde bulundurduğunuzda beklenen 5G’ye sahip değil.

Kamera oldukça basit, 16MP sensör, otomatik odaklama ve f / 1.8 diyafram açıklığı var. Ön tarafta da 5MP selfie kamerası var.

Sağlam özelliklere gelince, Galaxy Xcover 5 IP68 suya ve toza dayanıklılık özelliğine sahiptir ve MIL-STD810H sertifikalıdır. Samsung, telefonda ne tür bir cam olduğunu açıklamadı, ancak Corning’in Gorilla Glass gibi bir tür dayanıklı cam olduğunu varsayabiliriz.

Samsung Galaxy Xcover 5 Kullanılabilirliği ve Fiyatı

Samsung, cihazın Asya, Avrupa ve Latin Amerika’daki belirli pazarlarda satışa sunulacağını duyurdu. Gelecekte şirket, daha spesifik hale gelmemiş olsa da, kullanılabilirliği diğer bölgelere genişletmeyi planlıyor.

Samsung, sağlam telefonunun çoğu detayını kaldırırken, şirket henüz fiyatı açıklamadı. Söylenti üreticisi, Avrupa’ya gittiğinde 299 € ‘ya satılacağını öne sürüyor, ancak onay için beklememiz gerekecek.

Tepkiniz ?

Mükemmel
0
Beğenmedim
0
Sıkıcı
0
Zor
0
İlginç
0

Yorumlayın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

0 %