Teknoloji

Samsung Galaxy S21 Lansman Etkinliği 14 Ocak’ta Başlıyor

Samsung, ağırlıklı olarak amiral gemisi Galaxy S21 akıllı telefon serisine odaklanacak bir basın etkinliği için davetiyeleri gönderdi. Aynı şekilde, 2021 için ilk Galaxy Unpacked etkinliği 14 Ocak’ta sanal bir etkinlik olarak gerçekleştirilecek. Etkinlik, Galaxy S21 kamera modülünün görüntüsünü gösteriyor ve şirketin Galaxy S21 serisi ile birlikte kılıfını çıkaracak çok şeyi olduğunu ima eden “Everyday Epic’e Hoş Geldiniz” sloganıyla birlikte geliyor.

Samsung Galaxy S21 Lansman Etkinliği 14 Ocak'ta Onaylandı

Peki, Samsung Galaxy Unpacked etkinliği daha önce de belirtildiği gibi 14 Ocak’ta düzenlenecek. Aşağıda, tarihi onaylayan davet videosu bulunmaktadır. Açılış etkinliği resmi Samsung kanalları üzerinden canlı olarak yayınlanacak ve ‘Bana Bildir’ sayfası e-ticaret portalı Flipkart’ta yayında olacak. Bu, Galaxy S21 serisinin platform üzerinden satışa sunulacağını doğruluyor.

Samsung Galaxy S21 Serisi Söylentiler

Samsung’un Galaxy S21 serisindeki yeni nesil amiral gemisi akıllı telefonlarını 22 Ocak’ta Galaxy Unpacked etkinliğinde tanıtması bekleniyor. Bu serinin tamamı standart Galaxy S21 , Galaxy S21 Plus ve Galaxy S21 Ultra’yı içerecek şekilde ayarlandı. Özellikle, bu üç telefonun tümü, kamera özellikleri, pil kapasiteleri ve ekran boyutlarındaki farklılıklar dışında neredeyse benzer özelliklere sahip olacak. Galaxy S21 Ultra’nın gelişmiş video ve fotoğraf yakalama özelliklerine sahip olmasını bekleyebiliriz.

Son spekülasyonlar, Samsung’un bu yıl Galaxy Note serisini durdurabileceğini ima ediyor. Bu bilgi henüz resmi olarak onaylanmasa da Galaxy S21 Ultra ile Galaxy S-Pen kaleminin olduğuna inanılıyor. 

Tepkiniz ?

Mükemmel
0
Beğenmedim
0
Sıkıcı
0
Zor
0
İlginç
0

Yorumlayın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

0 %