Samsung

Samsung Galaxy S21 FE Yakında Piyasaya Sürülebilir

En son sızıntıya göre, Samsung Galaxy S21 FE (Fan Sürümü) geliştirme aşamasında ve beklenenden çok daha erken piyasaya sürülebilir. Twitter’da daha çok OnLeaks olarak bilinen popüler haberci Steve Hemmerstoffer, Samsung Galaxy S21 FE sürümünü gösteren özel tanıtımı paylaştı. 

Yaklaşan Galaxy S21 Fan Sürümü’ne ilk kez görüyoruz. 

Samsung Galaxy S21 FE ilk bakış

Sızıntılar, Samsung Galaxy S21 FE 2020’nin halefi ile aynı tasarıma sahip olacağını öne sürüyor. Yaklaşan akıllı telefon, bu yılın başlarında piyasaya sürülen Galaxy S21 ailesinin en küçük bir parçası olacak. Seriye dahil olan telefonlar, metal çerçeveli parlak arka yüz ve metal bir arka kamera muhafazası içerecek.

Sızıntılar, plastikten yapılmış ve muhtemelen maliyetten tasarruf etmeye yardımcı olabilecek kamera modülünü gösteriyor. Ayrıca, Samsung’un maliyeti düşürmek için normal Galaxy S21’in dış metal çerçevesini düşürdüğü ve daha ucuz bir metal alt çerçeveyi tercih ettiği görülüyor.

Söylentiler ve sızıntılar, Galaxy S21 FE’nin halefi Galaxy S20 FE’ye benzer HDR 10+ desteği ve 120 Hz yenileme hızına sahip 6.5 inç FHD + çözünürlüklü Süper AMOLED ekrana sahip olacağını gösteriyor. Donanım kurulumu açısından, Samsung akıllı telefonun global versiyonu Qualcomm Snapdragon 888 SoC ile birlikte gelirken, Global pazarda Exynos yonga setine sahip olacak, Bu işlemci büyük olasılıkla Exynos 2100 SoC. olacak

Tepkiniz ?

Mükemmel
0
Beğenmedim
0
Sıkıcı
0
Zor
0
İlginç
0

Yorumlayın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

0 %