Samsung

Samsung Galaxy S21 FE Android 13 Güncellemesi Alıyor

Samsung Galaxy Fan Edition cihazları her bölgede oldukça popüler. Galaxy S21 FE ve Galaxy S20 FE popüler cihazlardır. Birkaç saat önce Galaxy S20 FE Android 13 güncellemesini bildirmiştik. Ve şimdi kararlı Android 13 güncellemesi Galaxy S21 FE için çıkıyor. En son Android sürümü, One UI 5 güncellemesi aracılığıyla edinilebilir. İşte Galaxy S21 FE One UI 5 güncellemesi hakkında bilmeniz gereken her şey.

Bu ayın başlarında, Samsung birkaç orta sınıf telefon için güncellemeyi yayınladı ve bu nedenle Fan Sürümü kullanıcıları ihanete uğramış hissediyorlardı. Ancak bugün nihayet Samsung, Android 13 tabanlı One UI 5 güncellemesini önce Galaxy S20 FE’ye, ardından Galaxy S21 FE’ye sunmaya başladı. Samsung, One UI 5 yol haritasına göre Galaxy S21 FE’nin Kasım ayında güncellemeyi alacağı bildirmişti.

Samsung Galaxy S21 FE Android 13 güncellemesi şu anda Avrupa’da yayınlanıyor. Galaxy S21 FE için yeni güncelleme, G990BXXU2DVK3 yapı numarasıyla geliyor. Bu, bu yılın başlarında Android 12 ile piyasaya sürüldüğünden bu yana cihaz için yapılan ilk büyük güncellemedir. Kullanıcılara sunulan One UI 5 güncellemesi yaklaşık 2 GB boyutundadır.

Ne yazık ki, büyük güncelleme yeni Android güvenlik yamasıyla birlikte gelmiyor, ancak bu diğer bölgeler için farklı bir durum olabilir.

Yeni özellikler ve değişikliklerden bahsetmişken, cihazın performansını büyük ölçüde artıran birçok yeni özellikle birlikte gelir. Yeni güncelleme, geliştirilmiş animasyonlar, kullanıcı arabirimi değişiklikleri, yeni kilit ekranı özelleştirmesi, yeni duvar kağıtları, daha fazla renk paleti, yeni büyük widget’lar, uygulama dili başına geliştirilmiş güvenlik ve gizlilik ve çok daha fazlasıyla birlikte geliyor.

Güncelleme toplu olarak kullanıcılara sunuluyor, bu da farklı bölgelerdeki tüm kullanıcılara ulaşmasının zaman alacağı anlamına geliyor. Galaxy S21 FE kullanıcısıysanız, güncellemeyi istediğiniz zaman alabilirsiniz. Bu nedenle güncellemeleri düzenli olarak kontrol etmeye devam etmelisiniz. Güncellemeyi manuel olarak kontrol etmek için Ayarlar > Yazılım Güncelleme > İndir ve Yükle seçeneğine gidin . Android 13 ve One UI 5 güncellemesi kullanıma sunulduğunda buradan yükleyebilirsiniz.

Telefonunuzu Android 13 ve One UI 5’e yükseltmeden önce, önemli verilerin yedeğini almalı ve telefonu en az %50 oranında şarj etmelisiniz.

Tepkiniz ?

Mükemmel
0
Beğenmedim
0
Sıkıcı
0
Zor
0
İlginç
0

Yorumlayın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

0 %