Samsung

Samsung Galaxy S10 Lite Android 11 Güncellemesi Aldı

Samsung, beklenmedik bir şekilde, Samsung Galaxy S10 Lite akıllı telefon için Android 11 işletim sistemine dayalı One UI 3.0 ürün yazılımı dağıtmaya başladı. Bu Hareketi sürpriz oldu çünkü şirket Galaxy S10e, Galaxy S10, Galaxy S10 + ve Galaxy S10 5G’yi içeren Galaxy S10 ailesinin geri kalanı için One UI 3.0 güncellemesini henüz yayınlamadı.

Yeni yazılım güncellemesi G770FXXU3DTL1, Aralık 2020’den itibaren güvenlik düzeltmelerini içermekte. Dosya boyutu yaklaşık 2 GB‘dir. Samsung, Hindistan ve İspanya’da yeni ürün yazılımını piyasaya sürdü ve önümüzdeki günlerde dünyanın geri kalanında satışa sunulacak. Güncelleme olup olmadığını kontrol etmek için Ayarlar> Yazılım Güncelleme’ye gidebilirsiniz.

Güncelleme, Android 11 ile ilgili özelliklere ek olarak, One UI 3.0 özelliklerini de içerir. Yeni yazılım, yeniden tasarlanmış bir kullanıcı arayüzü, geliştirilmiş animasyonlar, hareketli sohbet pencereleri ve tüm standart uygulamalarda iyileştirmeler içermekte. Ana ekran, kilit ekranı, kilit ekranı widget‘ları ve her zaman açık ekran da iyileştirildi. Özel bir medya oynatma widget’ı da ortaya çıktı.

Bu aygıt yazılımı , telefonun performansını ve pil ömrünü iyileştirmekte. Dijital sağlık ve ebeveyn kontrollerindeki iyileştirmeler de yeni güncellemenin bir parçası. Galaxy S10 Lite hala Samsung DeX modunu desteklemiyor. Bixby Rutinleri, Samsung İnternet ve Samsung Klavye uygulamaları, daha fazla özellik sunmak için geliştirildi.

Tepkiniz ?

Mükemmel
0
Beğenmedim
0
Sıkıcı
0
Zor
0
İlginç
0

Yorumlayın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

0 %