Samsung

Samsung Galaxy M54 5G Snapdragon 888 ile Gelecek

Samsung’un yaklaşan akıllı telefonu bir Qualcomm Snapdragon 888 yonga seti ile gelecek. Bu sizi şaşırtmayabilir ama ya cihazın orta segmentte geleceğini, daha doğrusu M serisi bir akıllı telefon olacağını söylesek ? 

Evet, doğru okudunuz. The Pixel adlı bir YouTube Kanalı aracılığıyla internette dolaşan yeni bilgilere göre, yakında çıkacak olan Samsung Galaxy M54 5G, Snapdragon 888 SoC ile gelecek. 

M serisindeki Samsung telefonlar, bütçe fiyat aralığından başlar ve orta sınıf segmentte biter.

Şimdi, sızıntıya inanılırsa, Snapdragon 888 SoC’ye sahip Galaxy M54 5G, bu fiyat segmenti için harika bir cihaz olacaktır.

Ayrıca Galaxy M54 5G’nin 120 Hz yenileme hızına sahip 6.7 inç AMOLED ekrana sahip olacağı söyleniyor. 8 GB RAM’e ve 256 GB’a kadar dahili depolamaya sahip olması bekleniyor. Cihazdaki pilin de geliştirilmesi bekleniyor, yani büyük bir 6.000 mAh hücre.

M53 5G, 108MP dörtlü kamera sistemine sahip ve bu da bize bu sefer geliştirileceğini söylüyor. Ancak YouTube Kanalına göre 64MP üçlü kamera sistemine sahip olacak. Ön tarafta, özçekimler için 32 MP’lik bir snapper’a sahip olacak.

Bütün bunlar kulağa hoş geliyor ama Samsung’un yapacağı gibi gelmiyor. Ancak Samsung bu sefer hayranlarını şaşırtabilir, kim bilir?

Tepkiniz ?

Mükemmel
0
Beğenmedim
0
Sıkıcı
0
Zor
0
İlginç
0

Yorumlayın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

0 %