Samsung

Samsung Galaxy M42 5G Piyasaya Sürülüyor

Samsung, Galaxy M42 olarak adlandırılan ilk M serisi 5G telefonunu piyasaya sürmeye hazır. Akıllı telefon 4G modelini zaten bu ay piyasaya sürüldü. Amazon, 28 Nisan saat 12: 00’de çıkacak olan Galaxy M42 5G’nin lansman tarihini doğruladı. Ayrıca, e-ticaret sitesinde, telefonun bazı özelliklerini ve tasarımını da ortaya koyuyor.

Bunu takiben, akıllı telefon bir su damlası çentikli ekrana ve dört kameranın kare şekilli bir modüle yerleştirildiği bir arka panele sahip olacak. Ayrıca Amazon, Samsung Galaxy M42 5G’nin Qualcomm Snapdragon 750G yonga setini çalıştıracağını ve “savunma sınıfı Knox güvenliği” ve Samsung Pay’i içereceğini doğruladı.

Samsung Galaxy M42 5G Beklenen Özellikler

Telefon, Geekbench’te de görüldü ve Galaxy M42 5G’nin 4GB RAM seçeneğiyle satılacağını öne sürdü. Diğer RAM ve depolama yapılandırmalarını da bekleyebiliriz. Yazılım açısından, Android 11 işletim sistemini, One UI 3.0 ile çalıştırdığına inanılıyor. Dahası, 6.000 mAh bataryanın cihazı beslemesi bekleniyor.

Galaxy M42 5G’nin , Galaxy A42 5G’nin yeniden markalanmış versiyonu olarak piyasaya çıkacağı söyleniyor. Bunu göz önünde bulundurarak Galaxy M42 5G’nin 6,6 inç HD + Super AMOLED Infinity-U su damlası çentikli ekranla gelmesini bekleyebiliriz. Optikler için Galaxy M42 5G, f / 2.2 diyafram açıklığına sahip 8MP ultra geniş açılı lens ve makro ve derinlik görüntüleme için bir çift 5MP sensör ile yardımcı olması muhtemel 48MP bir ana lens alabilir.

Ön tarafta, telefonda özçekimler ve videolar için 20 MP sensör yer alacak. Ayrıca, telefonun güvenlik amacıyla bir ekran içi parmak izi sensörüne sahip olması bekleniyor.

Tepkiniz ?

Mükemmel
1
Beğenmedim
0
Sıkıcı
0
Zor
0
İlginç
0

Yorumlayın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

0 %