Samsung

Samsung Galaxy M32 Tüm Özellikleri Sızdırıldı

Samsung’un yeni bir akıllı telefon olan Galaxy M32’nin gizemini kaldıracağı tahmin ediliyor. Cihaz bir süredir gündemde kalmayı başardı. Zaten, akıllı telefon birkaç sertifika veritabanlarında göründü. Akıllı telefonun resmi bir destek sayfası bile şirketin web sitesinde yayında. Bu gelişmeler, Samsung Galaxy M32’nin yakında piyasaya sürülebileceğini doğrular niteliğinde.

Bildiğimiz detayların yanı sıra Samsung Galaxy M32’nin teknik özellikleri de internete sızdırıldı. Bu ayrıntılar, bu akıllı telefondan neler bekleyebileceğimizi gösteriyor. Gelin Samsung Galaxy M32’nin detaylarına buradan bir göz atalım.

Samsung Galaxy M32 Özellikleri

91Mobiles aracılığıyla tanınmış bilgi veren Ishan Agarwal’a göre, Samsung Galaxy M32, 6.4 inçlik Süper AMOLED ekranla piyasaya sürülmeye hazır. Yeni piyasaya sürülen Galaxy M42 5G’deki HD+ ekranın bir yükseltmesi olan FHD+ çözünürlükle gelmesi bekleniyor. Ancak yaklaşmakta olan akıllı telefonun 4G desteği ile gelmesi bekleniyor.

Samsung Galaxy M32’nin gücünü iki depolama yapılandırmasıyla birleştirilen bir MediaTek Helio G85 SoC’den aldığına inanılıyor. 4GB RAM + 64GB ve 6GB RAM + 128GB Cihazın her iki modelinde de genişletilebilir depolama alanını destekleyen bir microSD kart yuvası olacak.

Kameraya değinecek olursak, Samsung Galaxy M32’nin 48MP birincil kamera sensörü, 8MP ikincil ultra geniş açılı lens, 5MP üçüncül derinlik sensörü ve 5MP dördüncü makro sensör ile dört kameralı bir kurulum sergilediği söyleniyor. Ön tarafta, 20MP selfie kamera sensörü ile gelebilir.

Samsung Galaxy M32 Galaxy M42 5G üzerinde 5000mAh batarya daha büyük bir 6000mAh pil, güç almak olduğuna inanılmaktadır. Pilin 15W hızlı şarj teknolojisini desteklediği ve şirketin One UI ile tepesinde Android 11 çalıştırdığı söyleniyor.

Tepkiniz ?

Mükemmel
0
Beğenmedim
0
Sıkıcı
0
Zor
0
İlginç
0

Yorumlayın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

0 %