Samsung

Samsung Galaxy M22 bütçe telefonu yakında piyasaya çıkıyor

Samsung kısa süre önce Hindistan’da Samsung Galaxy F22 adlı bir bütçe telefonu piyasaya sürdü. Telefon, diğerleri arasında Redmi Note 10 Pro, Poco M3 Pro gibi telefonların beğenisine karşı çıkıyor. Güney Koreli akıllı telefon üreticisi şimdi başka bir ekonomik telefon geliştiriyor ve bu sefer Galaxy M22 olarak adlandırılan bir Galaxy M serisi telefon. 

Güney Koreli akıllı telefon üreticisi henüz Galaxy M22’yi doğrulamadı, ancak şimdiden birkaç sertifika web sitesine girdi ve bu, yakında piyasaya sürüleceğini gösteriyor. Akıllı telefon ayrıca son zamanlarda bazı önemli detayları ortaya çıkaran Geekbench kıyaslama sitesine de girdi. Şimdi, yaklaşmakta olan Samsung Galaxy M22 hakkında şimdiye kadar bildiğimiz her şeye hızlıca bir göz atalım.

Samsung Galaxy M22: Özellikleri, fiyatı (beklenen)

Geekbench kıyaslama sitesinde göründükten sonra Samsung Galaxy M22, Tayland’ın NBTC web sitesine girdi. Karşılaştırma listesi, yakında çıkacak olan SM-M225FV’yi gösteriyor. Ne yazık ki, NBTC web sitesi Samsung Galaxy M22 hakkında daha fazla ayrıntı vermiyor. 

Geekbench listesi, Samsung Galaxy M22’nin aslında Hindistan’da Samsung Galaxy F22 adı altında satılan Galaxy A22’nin yeniden markalanmış bir versiyonu olacağını ima etti. Bu, Galaxy M22’nin temel olarak yakın zamanda piyasaya sürülen Galaxy F22’nin küresel versiyonu olduğunu ima ediyor.

Geekbench listesi Samsung telefon hakkında pek bir şey açıklamadı ancak telefonun 4GB RAM belleğe sahip MediaTek Helio G80 yonga setinden güç alacağının altını çizdi. Elbette daha fazla varyant da olabilir, ancak şu anda belirli ayrıntılara sahip değiliz.

Samsung Galaxy M22 aslında Galaxy F22 akıllı telefonun yeniden markalanmış versiyonuysa, kutuda hızlı şarj desteğine sahip büyük bir 6000mAh pil ile gelecek.

Samsung Galaxy F22, diğerlerinin yanı sıra 6.4 inç HD+ ekrana, genişletilebilir depolama seçeneğine sahip 4 GB RAM, 48 megapiksel + 8 megapiksel + 2 megapiksel + 2 megapiksel arka kamera sistemi, MediaTek Helio G80 SoC’ye sahip.

Tepkiniz ?

Mükemmel
0
Beğenmedim
0
Sıkıcı
0
Zor
0
İlginç
0

Yorumlayın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

0 %