Samsung

Samsung Galaxy F52 5G Canlı Görüntüleri Ortaya Çıktı

Görünüşe göre Samsung, Galaxy M, Galaxy A ve Galaxy F serilerindeki yeni akıllı telefonlarını piyasaya sürmeye devam edecek. Şirketin, uygun fiyat segmentlerinde birkaç akıllı telefonu hazırlandığını görmüştük. Cihazlardan birinin Galaxy F52 5G olduğuna inanılıyor.

Söz konusu cihaz olan Samsung Galaxy F52 5G, SM-E5260 model numarasıyla Çin sertifika veritabanı TENAA’da görüldü. Şimdi, yaklaşmakta olan Samsung akıllı telefonun birkaç canlı görüntüsü, akıllı telefonun piyasaya sürülmesinin çok zor olamayacağını belirten bir Weibo gönderisiyle çevrimiçi olarak ortaya çıktı.

Samsung Galaxy F52 5G Canlı Görüntüler Ortaya Çıkıyor

Sızan canlı görüntülerden Samsung Galaxy F52 5G, ekranın sağ üst köşesinde bir delik açılmış gibi görünüyor. Ekranın altındaki alt çerçeve, diğer üç taraftaki çerçevelere göre nispeten daha kalın görünüyor.

Kapak tarafına geçersek, parlak arka panelde dörtlü kamera kurulumu var gibi görünüyor. Alt kenarda, iddia edilen Samsung Galaxy F52 5G, 3,5 mm kulaklık jakı, bir USB C Tipi bağlantı noktası, mikrofon ve bir hoparlör ızgarası barındırıyor gibi görünüyor.

Samsung Galaxy F52 5G Beklenen Özellikler

Samsung Galaxy F52 5G, TENAA sertifikasyon listesinin önerdiği kağıda bakıldığında, 2408 x 1080 piksel FHD + çözünürlüğe sahip 6.57 inç LCD ekranı sergiliyor gibi görünüyor. 164,64 x 76,2 x 8,7 mm ölçülerinde ve Gri, Beyaz ve Lacivert gibi çeşitli renklerde gelmesi listelenmiştir.

Sertifikasyon listesi ayrıca, yaklaşan Samsung akıllı telefonunun donanım yönlerinin, 8 GB RAM ve 128 GB depolama alanı ile birlikte ek depolama alanı için bir microSD kart yuvası ile birlikte bir sekiz çekirdekli 2,4 GHz işlemci içerebileceğini belirtiyor. Öte yandan Google Play Console listesi, akıllı telefonun Snapdragon 750G yonga seti kullanabileceğini ortaya koyuyor.

Ayrıca, şirket 64MP birincil kamera sensörü ve 16MP selfie kamera sensörünü kullanabilir. Samsung Galaxy F52 5G’yi Şarj etmek için, 25W hızlı şarj teknolojisi desteğiyle birlikte 4350mAh bataryaya sahip olabilir. Şirketin diğer son lansmanları gibi, bunun da Android 11 işletim sistemini One UI’nin en son yinelemesine sahip olduğu söyleniyor.

Tepkiniz ?

Mükemmel
0
Beğenmedim
0
Sıkıcı
0
Zor
0
İlginç
0

Yorumlayın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

0 %