Samsung

Samsung, Galaxy A52s 5G için Android 12 Tabanlı One UI 4.0 Güncellemesini Yayınladı

Sadece birkaç gün önce Samsung, Galaxy A52 için büyük Android 12 güncellemesini başlattı. Şimdi yenilenen varyant, yani Galaxy A52s 5G, yeni One UI 4.0 güncellemesini almaya başladı. Şu an için güncelleme, anakara Kore’de ve bir dizi yeni özellikle güncellemeyi almayı başladı.

Samsung Galaxy A52s 5G, geçen yıl Ağustos ayında One UI 3.1 tabanlı Android 11 işletim sistemi ile duyuruldu. Şimdi ilk büyük işletim sistemi yükseltmesini Android 12 merkezli One UI 4.0 biçiminde almaya başladı. Samsung, yeni güncellemeyi A528NKSS1BUL7 yapı numarasıyla Galaxy A52s 5G’ya geliyor. Daha önce de söylediğim gibi, bu büyük bir yükseltmedir, indirmek için büyük miktarda veri gerektirebilir. Güncelleme, Aralık 2021 aylık güvenlik yamasıyla birlikte geliyor.

Diğer özelliklerden bahsetmişken, Galaxy A52s One UI 4.0 güncellemesi, yeni widget’lar, uygulamaları açarken ve kapatırken çok düzgün animasyonlar, elden geçirilmiş hızlı panel, duvar kağıtları, simgeler ve çizimler için otomatik karanlık mod, yeni şarj animasyonu ve daha fazlası gibi özellikler getiriyor. daha fazla. Yazma sırasında, Galaxy A52s One UI 4.0 güncellemesinin değişiklik günlüğü bizim için mevcut değil, One UI 4.0 değişiklik günlüğünü  kontrol etmek için bu sayfaya gidebilirsiniz.

Samsung Galaxy A52s 5G kullanıcıları artık telefonlarını kolayca Android 12 işletim sistemine yükseltebilir. Güney Kore’de yaşıyorsanız, Ayarlar > Yazılım güncellemesine gidebilir ve en son yamayı indirebilirsiniz. Güncelleme, önümüzdeki günlerde diğer bölgelerde de kullanıma sunulacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu