Samsung

Samsung Galaxy A52 Android 13 Güncellemesi Almaya Başladı

Bir grup telefona büyük bir güncelleme yapmak gerçekten zor, ancak Samsung, Android 13 güncellemesi söz konusu olduğunda bunu çok daha kolaylaştırıyor. Evet, Samsung ondan fazla cihazı için Android 13 sunumunu şimdiden başlattı ve her hafta listeye daha fazla cihaz ekliyor. Başka bir Samsung telefonu olan Galaxy A52 şimdi resmi Android 13 tabanlı One UI 5 güncellemesini alıyor.

Kararlı One UI 5 güncelleme yolculuğu, Ekim ayının ikinci iki haftasında başladı. Ve bir aydan kısa bir süre içinde Samsung, Galaxy S22 serisi, S21 serisi, Z Fold 4, Z Flip 4 , Galaxy M32, Galaxy M52, Tab S8 ve diğer birçok Galaxy telefonu için güncellemeyi yayınladı. Bütçeye uygun telefonların ve orta sınıf telefonların bu kadar kısa sürede büyük bir güncelleme alacağı kimin aklına gelirdi? Aynı zamanda diğer şirketler de Android 13 beta testi ile mücadele ediyor.

Samsung Galaxy A52, Android 11 işletim sistemi ile geçen yılın başlarında piyasaya sürüldü. Ve cihaz, bu yıl cihaz için ilk büyük güncelleme olan Android 12 güncellemesini aldı. Şimdi cihaz, Android 13 tabanlı One UI 5 olan ikinci büyük güncellemesini alıyor.

Galaxy A52 için One UI 5 güncellemesi Rusya’da yayında ve A525FXXU4CVJB yapı numarasıyla geliyor . Samsung telefon olduğu düşünülürse güncelleme diğer bölgelerde de yakında yayınlanacak. Bir Galaxy A52 kullanıcısıysanız, güncellemenin büyük olmasını bekleyin, bu nedenle güncellemeyi indirmek için WiFi kullanın.

Şimdi, bu güncellemeyi ilginç kılan yeni özellikler ve iyileştirmeler geliyor. One UI 5, hızlı ve akıcı animasyonlar, daha fazla renk paleti, yeni ve büyük widget’lar, geliştirilmiş gizlilik ve güvenlik ve diğer birçok değişiklik getiriyor. One UI 5 güncelleme değişiklik günlüğü tüm cihazlar için tamamen aynı olduğundan, S22 Güncelleme değişiklik günlüğünü buradan kontrol edebilirsiniz. Güncelleme ayrıca Android Güvenlik Düzeltme Eki’ni Kasım 2022’ye yükseltir.

Daha önce de belirtildiği gibi, Galaxy A52’nin One UI 5 güncellemesi şu anda Rusya’da yayında ancak yakında diğer bölgelerde de kullanıma sunulacak. Galaxy A52 kullanıcısıysanız, henüz almadıysanız OTA güncellemesini yakında telefonunuza alacaksınız. Ayrıca, Ayarlar > Yazılım Güncelleme > İndir ve Yükle seçeneğine giderek güncellemeyi manuel olarak da kontrol edebilirsiniz . Güncellemenin mevcut olup olmadığını gösterecektir.

Telefonunuzu Android 13 güncellemesine güncellemeden önce önemli verilerinizin yedeğini almayı ve telefonunuzu şarjının en az %50 olmasını unutmayın.

Tepkiniz ?

Mükemmel
0
Beğenmedim
0
Sıkıcı
0
Zor
0
İlginç
0

Yorumlayın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

0 %