SamsungSamsung A Serisi

Samsung Galaxy A22 5G Geekbench’te Görüntülendi

Samsung, önümüzdeki aylarda piyasaya sürülecek bir dizi akıllı telefon duyurdu. Orta seviye telefonlarına bir yenilerini ekleyerek Galaxy M ve Galaxy A serisindeki birkaç başka cihazı da getirmeyi planlıyor.

Şimdi, Samsung Galaxy A22 5G Geekbench veritabanında görüldü.. Yaklaşan akıllı telefonun olası renk seçeneklerini ve tasarımını görüntülendi. Ayrıca, bu görseller arkada üçlü kamera kurulumunun varlığını ortaya çıkardı.

Önceki raporlar, akıllı telefonun hem 4G hem de 5G modellerinde gelebileceğini ima etti. Samsung Galaxy A22 5G Geekbench Listesi SamMobile aracılığıyla Geekbench listesinden geçen Samsung Galaxy A22 5G’nin, MT6833V model numaralı sekiz çekirdekli MediaTek Dimensity 700 SoC ile geleceğine inanılıyor.

Akıllı telefon, bu MediaTek yonga seti ile birlikte 6GB RAM ile listelenmiş gibi görünüyor. Performans puanlarına gelince Samsung Galaxy A22 5G, tek çekirdekli ve çok çekirdekli testlerde sırasıyla 562 puan ve 1755 puan almış gibi görünüyor.

Samsung Galaxy A22 5G , son zamanlarda sızdırılmış görüntülerden, selfie kamera sensörünü ve arkada üçlü kamera kurulumunu barındıran 6,5 inç ekran boyutunda çentikli bir ekranı sergiliyor gibi görünüyor. 3,5 mm ses girişi, nispeten daha kalın alt çerçeve ve 167,2 x 76,4 x 8,7 mm boyutları var gibi görünüyor. Ayrıca Açık Yeşil, Beyaz, Mor ve Gri olmak üzere dört renk seçeneğiyle satışa çıkacak gibi görülüyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu