Samsung

Samsung Galaxy A11 One UI 3.1 Android 11 Güncellemesi Aldı

Samsung, mucizevi bir şekilde Android 11 yol haritasının dışına çıkarak en son Android 11 tabanlı dış görünümünü uygun fiyatlı Galaxy M serisi ve A serisi telefonlara güncelleme gönderiyor. Şimdi şirket, bir başka uygun fiyatlı akıllı telefon için One UI 3.1 tabanlı Android 11 güncellemesi yayınladı. En son model, ilk büyük işletim sistemi yükseltmesini Android 11 biçiminde alan Galaxy A11’dir. Açıkçası, yeni yapı akıllı telefona yeni özellikler getirecek. Burada Samsung Galaxy A11 One UI 3.1 Güncellemesi ile ilgili her şeyi kontrol edebilirsiniz.

Şimdilik, güncelleme Orta Amerika bölgesinde (Panama daha spesifik olmak gerekirse) mevcut. Önümüzdeki günlerde daha geniş bir sunum bekleyebiliriz. Galaxy A11’deki yeni yama, A115MUBU2BUE1 yazılım sürüm numarasıyla tamamlanıyor. Büyük bir güncelleme olduğundan, güncellemeyi indirmek ve başka bir yere yüklemek için büyük miktarda veri gerektirebilir. Bir UI 3.1 güncellemesi aynı zamanda aylık güvenlik yaması sürüm numarasını da artıracak, ancak şimdilik Nisan 2021 güvenlik yaması mı yoksa Mayıs 2021 güvenlik yamasıyla mı geleceğini tahmin etmek zor.

Değişiklikler ve özelliklerden bahsedersek, Galaxy A11 kullanıcıları Android’e güncelledikten sonra Özel Paylaşım, Yakında Paylaşım, Samsung Ücretsiz, Göz Konfor Kalkanı, konum verilerini kaldırma, Otomatik Geçiş özelliği gibi özellikleri ve diğer birkaç özelliği kullanabilir. 11 güncelleme. Açıkça görüldüğü gibi, kullanıcılar Android 11’in temel özelliklerine de erişebilirler.

Samsung Galaxy A11 Android 11 Güncellemesi

Galaxy A11 için artık UI 3.1 tabanlı bir Android 11 güncellemesi mevcut. Galaxy A11 kullanıyorsanız, bazen OTA bildirimi gelmediği için Sistem güncellemelerini kontrol ettiğinizden emin olun. Daha yeni güncellemeleri kontrol etmek için Ayarlar> Yazılım Güncellemeleri’ne gidebilirsiniz .

Tepkiniz ?

Mükemmel
0
Beğenmedim
0
Sıkıcı
0
Zor
0
İlginç
0

Yorumlayın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

0 %