Samsung A Serisi

Samsung Galaxy A01, Android 11 güncellemesini almaya başladı

Android 11 serüvenine başka bir Samsung Galaxy cihazı katılıyor. Galaxy A01 şimdi bir dizi yeni özellikle birlikte en son Android 11 tabanlı One UI 3 güncellemesini alıyor. 2021’in ilk çeyreği, amiral gemisi ve orta sınıf cihazlara ayrıldı ve giriş seviyesi telefonlara sahip kullanıcıların Android 11 güncellemelerini deneyimleme zamanı geldi. Burada Galaxy A01 Android 11 güncellemesi ile ilgili her şeyi paylaşacağız.

Samsung, özel bir işletim sistemi sunan diğer OEM’lerin çok önündedir. Ve Android 11’i giriş seviyesi bir telefona almak, bazı OEM’ler için sadece bir efsane, ancak açıkçası Samsung değil. Android 11 güncellemesi, One UI 3 ile Galaxy A01 için kullanılabilir.

Galaxy A01, kutudan Android 10 tabanlı One UI 2.0 ile 2019 yılında çıktı. Piyasaya sürülmesinden bu yana, cihaz bazı One UI güncellemeleri aldı, ancak Android 11, Galaxy A01 için ilk büyük Android güncellemesi. Ve tüm Galaxy A01 kullanıcılarının bu güncellemeden büyük beklentileri olması doğaldır.

Galaxy A01 Android 11 güncellemesi şu anda Rusya’da kullanıma sunuluyor, ancak yakında diğer bölgelerde de kullanıma sunulacak. Firmware sürümü A015FXXU4BUD8 ile birlikte gelir . Cihaz için büyük bir güncelleme olduğu için, daha büyük boyutta olmasını beklemelisiniz. Bu nedenle, güncelleme için WiFi kullanmanızı öneririz.

Şimdi yeni özelliklere gelen Galaxy A01 için Android 11 güncellemesi, en son Nisan 2021 Android güvenlik düzeltme ekini getiriyor. Güncelleme için değişiklik günlüğümüz yok, ancak diğer One UI 3 güncellemelerine benzer özellikler bekleyebiliriz. Güncellemenin, kilit ekranına widget ekleme yeteneği, akıllı ev kontrolleri, dinamik kilit ekranı görüntü kategorileri alma gibi bir dizi özelleştirme tabanlı özellikle gelmesi daha olasıdır , artık aramalar için arka plan olarak fotoğraf veya video ekleyebilirsiniz, AOD için ayarlamalar ve diğer One UI 3.0 özellikleri. Bunun dışında akıllı telefonunuzdaki sohbet baloncukları, tek seferlik izin vb. Android 11 özelliklerine erişebilirsiniz.

Samsung Galaxy A01 One UI 3 güncellemesi Rusya’da mevcut ve her zamanki gibi toplu olarak dağıtılıyor. Bazı kullanıcılar, Galaxy A01’lerinde Android 11 güncellemesini almış olabilir ve bazıları hala onu bekliyor olabilir. Bazen güncelleme bildirimi görünmez, bu durumda Ayarlar > Yazılım Güncelleme seçeneğine giderek güncellemeyi manuel olarak kontrol edebilirsiniz . Ve en son güncellemeyi gösterecek, güncellemeyi yüklemek için İndir ve Yükle’ye tıklayın. Güncellemeden önce tam bir yedekleme almanızı ve cihazınızı şarj etmenizi öneririz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu