Samsung

Samsung, Bu Yıl 7 Milyondan Fazla Katlanabilir Telefon Üretmeyi Hedefliyor

Samsung, katlanabilir akıllı telefon söz konusu olduğunda, halihazırda bu tür platforma sahip birkaç cihazı piyasaya sürdüğü ve daha fazlasını hazırlandığı için lider markalardan biridir. Şimdi, yeni bir rapor, Güney Koreli devin bu yıl yaklaşmakta olan iki katlanabilir akıllı telefonundan yedi milyon fazla üretmeyi hedeflediğini iddia ediyor.

The Elec’ten gelen ve konunun farkında olanların öne sürdüğü raporda , S-Pen desteği ile gelecek olan ve bu yıl 3 milyon adet sevkiyatı hedefleyen Samsung Galaxy Fold 3’ün bu yıl sevkiyatı hedeflediği iddia ediliyor.

Rakamlar, şirketin hedefinin 2020’deki 2,5 milyon adetlik sevkiyatının 2,4 katı ila 2,8 katı olduğunu gösteriyor. Artan sevkiyat hedefi, şirketin meraktan dolayı daha fazla tüketicinin katlanabilir telefon satın almaya istekli olmasını beklemesidir.

Şirketin katlanabilir akıllı telefonlar için sevkiyat hedefine ulaşıp ulaşamayacağı henüz belli değil. Samsung bu yıl yedi milyondan fazla birim göndermeyi planlasa da, üç milyondan fazla birim göndermeyi başarırsa iyi olur.

Samsung Galaxy Z Fold 3’ün dünyanın ekran altı kameralı ilk katlanabilir telefonu olarak gelmesi bekleniyor. Bu, akıllı telefonun önceki modele göre daha yüksek bir ekran / vücut oranı sunmasına olanak tanıyacak. Cihazın dış tarafında Corning Gorilla Glass Victus koruması ile gelmesi bekleniyor.

Telefon, S-Pen kalemi için desteğe sahip olacak olsa da, ürünün ayrı ayrı paketlenip satılmayacağı henüz onaylanmadı. Pek çok yeni özellik ile Samsung Galaxy Z Fold 3 için fiyat etiketinin pahalı bir fiyat etiketiyle gelmesi bekleniyor. Bununla birlikte marka, Temmuz ayında Galaxy Z Flip 3 katlanabilir akıllı telefonunu da piyasaya sürecek.

Tepkiniz ?

Mükemmel
0
Beğenmedim
0
Sıkıcı
0
Zor
0
İlginç
0

Yorumlayın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

0 %