Redmi

Redmi Oyuncu Telefonu Geliyor

Xiaomi’nin alt markası Black Shark, en büyük oyun akıllı telefon üreticilerinden biridir. Marka kısa süre önce iki yeni akıllı telefon başlattı Black Shark 4 ve 4 Pro. Şimdi şirket ilk Redmi oyun telefonunu piyasaya sürmeyi planlıyor.

Xiaomi, telefonun MediaTek Dimensity 1200 yonga setinden güç alacağını ve bu yıl tanıtılacağını şimdiden açıkladı. Bu arada yeni bilgiler, yaklaşan Redmi telefonunun 65W ultra hızlı şarjı destekleyeceğini iddia ediyor.

ilgiler bir Wibo blog yazarı Super Leo tarafından sızdırıldı. Önceki uygulamalara göre, bu şarj protokolünü destekleyen ilk Redmi telefonu ve aynı zamanda en hızlı şarj olan Redmi akıllı telefon olacak.

Ayrıca, ekranda ortalanmış bir delikli kamera 5000mAh pil kapasitesi olan bir Samsung E4 AMOLED ekran gibi zaten bildiğimiz bazı diğer ayrıntıları da ortaya çıkardı. Redmi oyuncu akıllı telefonunun muhtemelen (~ 305 $) bir başlangıç ​​fiyatına sahip olacağını söyledi. Telefon hakkında hala bilmediğimiz çok şey var, ancak çıkış tarihi yaklaştıkça daha fazla ayrıntı ortaya çıkacak.

Buna ek olarak, önceki bazı raporlara göre, Redmi oyun telefonu, Black Shark telefonuna benzer bir oyun omuz düğmesi de ekleyebilir. Raporlar, cihazın Sony IMX686 birincil kamera tarafından yönetilen dört kameralı bir sisteme sahip olabileceğini ortaya koyuyor.

Çin dışında küresel olarak piyasaya sürülmeyi dört gözle bekleyenler için, Redmi K40’ın Çin dışında POCO F3 olarak satılmasına çok benzer şekilde POCO markası altında gelebileceği bildirildi.

Tepkiniz ?

Mükemmel
0
Beğenmedim
0
Sıkıcı
0
Zor
0
İlginç
0

Yorumlayın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

0 %