Redmi

Redmi Note 8 MIUI 12.5 Enhanced Güncellemesini Almaya Başladı

Geçen ay Xiaomi , vanilyalı Redmi Note 8 için Android 11 güncellemesini başlattı. Daha sonra cihaz MIUI 12.5 güncellemesini aldı. Şimdi, Xiaomi’nin MIUI 12.5 Enhanced güncellemesini Redmi Note 8’e göndermeye başladığı haberi geliyor. Yeni güncelleme, bir dizi yeni özellik ve iyileştirme ile yayına giriyor. Redmi Note 8 MIUI 12.5 Gelişmiş güncelleme hakkında bilgi edinmek için okumaya devam edin.

En son yazılım derlemesi, yakın zamanda piyasaya sürülen Android 11 işletim sistemini temel alır ve 12.5.1.0.RCOIDXM yazılım sürümüyle kullanıma sunulur. Şu anda, güncelleme Endonezya’da Sürümüdür. Ayrıca önümüzdeki günlerde diğer bölgelerde (Türkiye, Global ve diğer bölgeler) sunulacak. Bu büyük bir yükseltme olduğundan, indirmek için büyük miktarda veri gerektirir.

MIUI 12.5 Enhanced Edition yükseltmesi, daha iyi bir bellek yönetim sistemi ve akıllı denge gibi bir dizi faydalı özelliği bir araya getirir, çekirdek sistem yönetimini iyileştirir. MIUI 12.5’in Gelişmiş Sürümü, sistem kaynaklarını dinamik olarak tahsis eden bir Odak algoritmasına sahiptir. Bunun dışında, değişiklik günlüğü, sistem için hata düzeltmeleri ve genel iyileştirmeler önerir. İşte tam değişiklik günlüğü.

MIUI 12.5 Geliştirilmiş

  • Hızlı performans..
  • Odaklanmış algoritmalar: Yeni algoritmalarımız, sistem kaynaklarını belirli sahnelere göre dinamik olarak tahsis ederek tüm modellerde sorunsuz bir deneyim sağlar.
  • Atomize bellek: Ultra-ince bellek yönetim mekanizması, RAM kullanımını daha verimli hale getirecektir.
  • Sıvı depolama: Yeni hassas depolama mekanizmaları, sisteminizi zaman geçtikçe canlı ve duyarlı tutacaktır.
  • Akıllı denge: Temel sistem iyileştirmeleri, cihazınızın amiral gemisi donanım özelliklerinden en iyi şekilde yararlanmasını sağlar.

Redmi Note 8 kullanıyorsanız, şimdi telefonunuzu yeni MIUI 12.5 Enhanced’e yükseltebilirsiniz. Telefonunuzu Sistem güncellemelerinden veya yandan yükleyerek manuel olarak yükseltebilirsiniz.

Akıllı telefonunuzu yükseltmeden önce, bir yedek almanızı ve cihazınızı en az %50 oranında şarj etmenizi öneririm.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu