Redmi

Redmi K40 Gaming Böyle Görünüyor

Kısa süre önce Xiaomi, akıllı telefonun arka tarafını gösteren yaklaşan Redmi oyun akıllı telefonunun bir GIF görüntüsünü resmi olarak paylaştı. Şirket ayrıca “Redmi K40 Game Enhanced Edition” adlı cihazın 27 Nisan’da piyasaya çıkacağını duyurdu.

Şimdi şirket, cihazın sağ taraftan görünümünü ortaya çıkaran yeni bir poster paylaştı. Redmi K40 Gaming Edition, resimdeki gibi metal çerçeveli çok ince bir gövdeye sahip. Resimde ayrıca çift kaldırma omuz düğmelerini, kamera modülünün etrafına eklenen bir LED ışık çemberi ve yan parmak izlerini de görebilirsiniz.

Ayrıca, ünlü oyun “Call of Duty” ile ortaklaşa olarak Redmi K40 oyun geliştirilmiş sürümünün MediaTek Dimensity 1200 tarafından desteklendiğini zaten biliyoruz. Ek olarak, cihaz ayrıca bir Samsung E4 malzemesi OLED 144Hz tek delikli olacak. ekran ve dahili 5000W ultra büyük pil, 67W ultra hızlı flaş şarjını destekler.

Resmi tanıtıma göre, e-spor tasarım öğelerine ve çeşitli oyun odaklı detaylara ve işlevlere sahip olacak. Ek olarak, Telefonun MIUI 12.5 kararlı sürümü ile önceden yükleneceğini ve şirketin MIUI 12.5 kararlı sürümü ile önceden paketlenmiş ilk modeli olacağını açıkladı.

Şu anda, bu cihazın özellikleri hakkında daha fazla bilgi yok, ancak yakında daha fazla bilginin yayınlanacağını umuyoruz.

Tepkiniz ?

Mükemmel
0
Beğenmedim
0
Sıkıcı
0
Zor
0
İlginç
0

Yorumlayın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

0 %