Redmi

Redmi Gaming Sadece Oyun Performansıyla Öne Çıkmayacak

Önümüzdeki günlerde Xiaomi, Redmi markası altında ilk oyun cep telefonuNU duyuracak. Oyun severler için sadece harika performansıyla değil, diğer donanımsal özellikleriyle de öne çıkacak.

Redmi oyun cep telefonu eksiksiz özelliklere sahip olacak, bu da onu sadece oyuncular için değil, daha geniş bir kullanıcı yelpazesi hitap etmiş olacak.

Lu Weibing ayrıca; Redmi Gaming hakkında İçinde sahip olacağı kaliteyi görebiliriz ve sadece mükemmel oyun performansı ile öne çıkmayacağını diğer donanımsal özellikleri de hiç kuşkusuz kullanıcıları tatmin edecek düzeyde olduğunu söyledi.

Ayrıca, Redmi Gaming Call Of Duty Mobile İle Sponsorluk anlaşması imzaladı.

Daha ileri gitmeden, söylentiler içeride bir 64MP SONY IMX868 sensör bulacağımızı ve böylece kendisini diğer üst düzey cihazların arasında yerini alacağını söyledi. Böylece, sadece oyun oynamak için ideal bir cihaza sahip olmakla kalmaz, aynı zamanda diğer görevler için de başarılı bir şekilde yerine getirecek.

Bu şekilde Xiaomi’nin stratejisine bir bakış atılıyor. Görünüşe göre ilk oyun akıllı telefonu, performans, fotoğrafçılık ve muhtemelen özerklik ve pil kapasitesi açısından oldukça dengeli bir şekilde gelecek.

Bu ayın sonuna doğru tanıtılması beklenmesine rağmen şu anda kesin çıkış tarihinin onaylanmadığını hatırlatırız. Ek olarak, mobil oyunla birlikte aynı tip kullanıcılar için başka aksesuarların da olması bekleniyor.

Tepkiniz ?

Mükemmel
0
Beğenmedim
0
Sıkıcı
0
Zor
0
İlginç
0

Yorumlayın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

0 %