Redmi

Redmi En Son Paketi İndir Ne Demek ?

Merhaba Arkadaşlar, telefonumuzun güncelleme kısmındaki en son paketi indir kısmını hep merak etmişizdir. Kullanıcılar telefonu sürekli olarak güncel tutmak ister, hem güvenlik hem de yenilikleri bir an önce telefonlarında görmek ister.

Çoğumuz Redmi telefonlarının yeniliklerini ve güncellemelerini sabırsızlıkla beklemekteyiz. Güncellemenin asıl amacı telefondaki hata ve optimizasyonları gidermek ve kullanıcılara en yeni özellikleri, yenilikleri getirmek.

Konumuzu dağıtmadan asıl konumuza gelecek olursak.

Ayarlar>Telefon Hakkında> Güncelleme kontrolünde güncelleme olmadığı zaman Güncelleme Kısmından 3 Tane alt alta NOKTAYI tıklayarak EN SON PAKETİ İNDİR seçeneğini görürsünüz. Bu seçeneği tıklarsanız her hangi bir Güncelleme inmeyecektir.. Mevcut Sistemin Üzerine kullanmış olduğunuz Yazılım güncellemesini indirir ve üzerine kurulum yapmış olursunuz. Daha açıklık getirmek gerekirse EN SON PAKETİ İNDİR seçeneğini tıklar iseniz her hangi bir güncelleme inmez.

EN SON PAKETİ İNDİR seçeneğinin amacı Android Sistemde oluşan, hata ve çökmelerden kaynaklı Sorunların giderilmesinde tercih edilen bir seçenektir.

Şöyleki; Android Sistemde hata ve çökmeler mevcut ise telefonu SIFIRLASANIZ dahi bu sorunlar ortadan kalkmadığı zaman Android Sisteminizin yeniden ve hatasız bir şekilde tam paketle kurmanız sağlayan bir seçenektir. Güncelleme ile alakası yoktur. Sisteminiz düzgün çalışıyor ise indirmeniz gereksiz olacaktır.

Tepkiniz ?

Mükemmel
1
Beğenmedim
0
Sıkıcı
0
Zor
0
İlginç
0

1 Yorum

  1. Xiaomi güncelleme konusu hep merak ettiğim bir konuydu. Makale için ellerinize sağlık. Sitenizi beğenerek takip ediyorum.

Yorumlayın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

0 %