Redmi

Redmi 9T artık Android 11 güncellemesi yayınlandı

İki ay önce, Redmi 9, Android 11 güncellemesini aldı. Şimdi, Xiaomi, büyük Android 11 güncellemesini Redmi 9T’ye göndermeye başladı. Her iki model de MIUI 12 ile güncelleme aldı. Evet, Redmi 9 kullanıcılarının şirketin en yeni custom skini için biraz daha beklemesi gerekiyor. En son yama, akıllı telefona bir dizi yeni özellik, iyileştirme ve düzeltme getiriyor. Redmi 9T Android 11 Güncellemesi ile ilgili her şeyi buradan kontrol edebilirsiniz.

Xiaomi, büyük güncellemeyi V12.0.1.0.RJQMIXM sürüm numarasıyla yayınlıyor. Android 11 güncellemesi, kararlı kanal aracılığıyla Global, Türkiye, Endonezya ve Tayvan için kullanılabilir. Redmi 9T, bu yıl Ocak ayında MIUI 12 tabanlı Android 10 işletim sistemi ile duyuruldu. Şimdi ilk büyük işletim sistemi yükseltmesinin zamanı geldi. En son güncelleme yaklaşık 2,4 GB boyutundadır, normal güncellemelerden daha ağırdır, telefonunuzu bir Wi-Fi ağına bağlayarak hızlı bir şekilde indirebilirsiniz.

Android 11’in temel özelliklerine erişebilir. Bu güncellemenin yanında güncellenmiş aylık güvenlik düzeltme ekini bekleyebiliriz.

Kurtarma ROM’u zaten mevcut, bu nedenle OTA bildirimini almadıysanız, akıllı telefonunuzu daha yeni güncellemeye manuel olarak güncelleyebilirsiniz.

Redmi 9T için Android 11 Güncellemesi – Değişiklik günlüğü

sistem

  • Android 11 tabanlı kararlı MIUI

Redmi 9T Android 11 Güncelleme

Redmi 9T kullanıcıları akıllı telefonlarını Android 11 işletim sistemine yükseltebilir. Şu anda yayında olan güncelleme, önümüzdeki günlerde herkesin kullanımına sunulacak. Aceleniz varsa, kurtarma ROM’unu manuel olarak yükleyebilir ve akıllı telefonunuzu daha yeni yazılıma güncelleyebilirsiniz. İndirme bağlantısı burada.

  • Redmi 9T MIUI 12 tabanlı Android 11 Güncellemesi  (Global Stabil) [ Recovery ROM]

Akıllı telefonunuzu yükseltmeden önce, yedek almanızı ve cihazınızı en az %50 oranında şarj etmenizi öneririm. Kurtarma zip Redmi 9T’yi yandan yüklemek için, onu özel Kurtarma’dan yükleyebilirsiniz.

Tepkiniz ?

Mükemmel
0
Beğenmedim
0
Sıkıcı
0
Zor
0
İlginç
0

Yorumlayın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

0 %