Redmi

Redmi 10 MIUI 12.5 Enhanced Edition Güncellemesi Yayınlandı

Birkaç gün önce Xiaomi, Redmi 10 Prime’da MIUI 12.5 gelişmiş güncellemesini yayınladı. Artık Redmi 10 kullanıcılarının yeni güncellemeyi aldığı bildiriliyor. En son yazılım, MIUI 12.5 Enhanced Edition güncellemesiyle birlikte Redmi 10’a bir dizi yeni özellik ve geliştirme taşıyor. Burada Redmi 10 MIUI 12.5 Enhanced güncellemesi hakkında daha fazla ayrıntı keşfedebilirsiniz.

Xiaomi, 12.5.15.0.RKUMIXM yapı numarasıyla yeni sürümü kullanıma sunmaya başladı. Şimdilik güncelleme, önümüzdeki günlerde uygun telefonlara ulaşması gereken Global birimlere ekleniyor. Bu büyük bir güncelleme olduğundan, artımlı yamaları karşılaştırarak daha fazla veri gerektirebilir, güncellemeyi hem mobil verileriniz hem de WiFi üzerinden indirebilirsiniz. Tam ROM’un boyutu 2,5 GB civarındadır, telefonunuzu manuel olarak yükseltmek istiyorsanız bir sonraki bölümden ROM’u alabilirsiniz.

Özelliklerden bahsetmişken, en son sistem güncellemesi daha iyi bellek yönetim sistemi gibi özellikler getiriyor ve akıllı denge, çekirdek sistem yönetimini iyileştiriyor. MIUI 12.5’in Gelişmiş Sürümü, sistem kaynaklarını dinamik olarak tahsis eden Odak algoritmasına sahiptir. Bunun dışında, değişiklik günlüğü, sistem için hata düzeltmeleri ve genel iyileştirmeler önerir. İşte tam değişiklik günlüğü.

MIUI 12.5 Geliştirilmiş

  • Hızlı performans. 
  • Odaklanmış algoritmalar: Yeni algoritmalarımız, sistem kaynaklarını belirli sahnelere göre dinamik olarak tahsis ederek tüm modellerde sorunsuz bir deneyim sağlar.
  • Atomize bellek: Ultra-ince bellek yönetim mekanizması, RAM kullanımını daha verimli hale getirecektir.
  • Sıvı depolama: Yeni hassas depolama mekanizmaları, sisteminizi zaman geçtikçe canlı ve duyarlı tutacaktır.
  • Akıllı denge: Temel sistem iyileştirmeleri, cihazınızın amiral gemisi donanım özelliklerinden en iyi şekilde yararlanmasını sağlar.

Redmi 10 kullanıyorsanız, şimdi telefonunuzu yeni MIUI 12.5 Enhanced’e yükseltebilirsiniz. Telefonunuzu Sistem güncellemelerinden yükseltebilirsiniz, yeni güncelleme telefonunuzda yoksa manuel olarak da yükleyebilirsiniz.

Akıllı telefonunuzu yükseltmeden önce mutlaka yedek alın ve cihazınızı en az %50 oranında şarj edin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu