Realme

Realme UI 3.0 Erken Erişim Aralık 2021 Programı

Android 12 artık her OEM tarafından en uygun cihazlara sunuluyor. Diğer birçok OEM gibi, Realme telefonları da ‘Realme UI’ özel görünümünde çalışır. Ve Android 12 tabanlı Realme UI 3.0, Realme telefonu için en son güncellemedir. Aralık 2021’de başladığına göre, bu ay Android 12 tabanlı Realme UI 3.0 Erken Erişim’i alacak Realme telefonları buradan kontrol edebilirsiniz.

Realme, Ekim ayında Realme UI 3.0 Erken Erişim için yol haritasını açıkladı. Ve kullanıma sunma planına göre, uygun Realme cihazları çeşitli gruplar halinde Android 12 Erken Erişim alacak şekilde ayarlandı. İlk parti, Realme GT 5G olan yalnızca bir Realme cihazı içeriyor ve Ekim 2021’de erken erişim almaya başladı.

Şimdi Aralık partisi için, Aralık 2021’den itibaren Realme UI 3.0 Erken Erişim alması planlanan birkaç Realme cihazı var. Aşağıda cihazların listesini görebilirsiniz. İlk olarak, hızlı Realme UI 3.0 özelliklerine genel bakışı kontrol edelim. Realme UI 3.0, yeniden tasarlanmış kullanıcı arayüzü, yeni widget’lar, dinamik tema, geliştirilmiş AOD, yeni 3D simgeler, kayan pencereler 2.0 ve çok daha fazlasıyla birlikte gelir. Şimdi cihaz listesini kontrol edelim.

Realme UI 3.0 Erken Erişim Aralık 2021 Planı

Aralık 2021’de Realme UI 3.0 Erken Erişim alacak Realme Telefonları

  • Realme GT Master Sürümü
  • Realme GT Neo 2
  • Realme X7 Max 5G
  • Realme 8 Pro

Bunlar, bu ay Android 12 Erken Erişim alacak Realme telefonları.

Bunun Android 12 Erken Erişim programı için bir dağıtım planı olduğunu ve kararlı bir yapı olmadığını unutmayın. Realme cihazları için erken erişim, kapalı beta gibidir. Erken Erişim’den yaklaşık bir ay sonra, açık beta ve kararlı sürümün birkaç hafta sonra kullanıma sunulmasını bekleyebilirsiniz.

Bu, herhangi bir büyük hata olmadan kararlı yapıları yayınlamak için izlenen kullanıma sunma sürecidir. Android 11 güncelleme sürümüne bakıldığında, birçok kullanıcı büyük sorunlardan şikayet ettiğinden, hataları bulmaya daha fazla odaklanmaları gerekiyor.

Android 12’yi erken yapmak istiyorsanız, yalnızca sınırlı sayıda kullanıcıya açılan Android 12 Erken Erişim programına katılmanız gerekir. Farklı çantalara sahip olabileceği ve hatta günlük kullandığınız bazı özellikleri bozabileceği için birincil cihaza erken erişim yüklemenizi önermiyorum.

Artık bu Aralık 2021’in kullanıma sunma planı olduğuna göre, sonraki iki parti Q1, 2022 ve Q2, 2022 için planlandı. Daha fazla ayrıntıyı Q1 2022’de paylaşacağız.

Tepkiniz ?

Mükemmel
0
Beğenmedim
0
Sıkıcı
0
Zor
0
İlginç
0

Yorumlayın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

0 %