Realme

Realme UI 2.0 Erken Erişim Uygulaması Realme C21 için yayınlandı

Android 11 tabanlı Realme UI 2.0’ı almak için hala bir sürü Realme cihazı var. Ve Realme C21 bu cihazlardan biri. OEM sonunda Realme C21 için Realme UI 2.0 Erken Erişim Uygulamasını duyurdu; bu, Açık Beta güncellemesini yakın zamanda bekleyebileceğiniz anlamına gelir. Ancak yalnızca sınırlı kullanıcılar için geçerli olacak. Burada Realme C21 Android 11 Erken Erişim’i nasıl seçeceğinizi öğreneceksiniz.

Bildiğiniz gibi Android 12 kararlı sürümüne yaklaşıyor ve Realme zaten Realme UI 3.0 üzerinde çalışıyor, bu nedenle kalan cihazların yakında Android 11’i almasını bekleyebilirsiniz. Ve Realme C21, Android 11 kararlı güncellemesini alan ilk telefonlar arasında olacak. Ancak her zamanki gibi önce Realme C21 Android 11 Açık Beta kullanıma sunulacak ve belirli bir test süresinden sonra OEM kararlı bir güncelleme sunacak.

Android 11 açık beta sürümünü almanın anahtarı olan Realme C21 Android 11 Erken Erişim Uygulaması zaten yayında . Her zamanki gibi, başvuru sınırlı kullanıcılar için kabul edilecek ve ilk gelene ilk hizmet senaryosu olarak sunulacak. Realme C21’de Realme UI 2.0 Erken Erişim’e başvurmadan önce burada dikkat etmeniz gereken bazı noktalar var.

 • Bazı üçüncü taraf uygulama sürümleri henüz Android 11 ile uyumlu olmayabilir, güncellemeden sonra bu uygulamalar cihazınızda kullanılamayabilir veya cihazınızda kilitlenebilir. Bu nedenle, uygulamanızı güncellemeden önce tüm uygulamalarınızı Play Store’da bulunan en son sürüme güncellemeniz önerilir. Güncelleme.
 • Erken Erişim sürümlerinin telefonunuz üzerinde öngörülemeyen bir etkisi olabilir ve günlük kullanım üzerinde etkisi olabilir.
 • Ağ iletişimi ve strateji ayarlaması gibi öngörülemeyen faktörler nedeniyle, her başvuru sahibinin güncellemeyi alacağını garanti etmek mümkün değildir. Güncellemenin alınmaması durumunda, resmi sürümü sabırla beklemenizi öneririz.

Realme C21 için Realme UI 2.0 Açık Beta Güncellemesi

Android 11 tabanlı Realme UI 2.0 erken erişim artık Realme C21 kullanıcıları için yayında. Yani Realme C21 kullanıcılarından biriyseniz Android 11 erken erişim başvurusunda bulunabilirsiniz. Ancak Realme C21 için erken bir yapı olduğunu bildiğiniz gibi, güncellemede bazı sorunlarla karşılaşabilirsiniz.

Realme C21 Android 11 Erken Erişim programı, gruplar halinde ve sınırlı sayıda kullanıcıya sunulacak. Bu nedenle, Android 11’i Realme C21’inizde test etmek istiyorsanız, formu en erken doldurduğunuzdan emin olun. Şimdi Realme C21 Android 11 Erken Erişim için nasıl başvurulacağını görelim.

Önkoşullar:

 • Telefon rootlu olmamalı
 • Telefonunuzu en az %60 oranında şarj edin
 • Telefonunuzu mevcut en son sürüme yükseltin (RMX3061PU_11.A.39)
 • 5 GB’den fazla boş alan olduğundan emin olun
 • Telefonunuzun tam yedeğini alın

Realme C21’de Realme UI 2.0 Açık Beta nasıl edinilir

 1. Realme akıllı telefonunuzda Ayarlar’ı açın.
 2. Şimdi, Yazılım Güncellemesine gidin.
 3. Şimdi sağ üst köşede Ayarlar simgesine dokunun.
 4. Buradan Deneme Sürümü için başvurabilirsiniz.
 5. Firma tarafından paylaşılan forma bilgilerinizi girebilirsiniz.
 6. Tüm detayları girdikten sonra Şimdi Başvur’a tıklayın.

Başvuruyu gönderdikten sonra, Realme ekibi başvuruyu inceleyecek ve incelemeyi geçerse güncellemeyi birkaç gün içinde alacaksınız. Güncellemeyi Ayarlar’dan manuel olarak kontrol edebilirsiniz.

Tepkiniz ?

Mükemmel
0
Beğenmedim
1
Sıkıcı
0
Zor
0
İlginç
0

Yorumlayın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

0 %