Realme

Realme Race’in ilk görünümü sızdırıldı, amiral gemisi Snapdragon 888 ile birlikte gelecek

Realme geçtiğimiz günlerde Qualcomm’un en yeni işlemci Snapdragon 888 kullanma planlarını yayınladı. Şirkete göre Realme Race, bu çipteki ilk akıllı telefonu olacak, 2021 başlarında piyasaya sürülmesi bekleniyor.

Realme China’nın başkan yardımcısı ve başkanı Xu Qi, Realme Race‘in de “çekici bir tasarıma” sahip olacağını belirtti. Ve bugün Realme CEO’su, Realme Race’in aynı zamanda şirketin yeni bir başlangıcı olacağını açıkladı.

Xu Qi, Race’in cihaz için sadece bir kod adı olduğunu açıkladı; ve cihaz tamamen yeni bir isim taşıyacak.

Birçoğu Realme Race’inAce” serisinin bir parçası olarak pazara girebileceğine inanıyor. Söylentilere göre Realme’nin ana şirketi – Oppo – alt markasına Ace serisini verdi; serideki son akıllı telefon Ace 2 idi.

Ne yazık ki Xu Qi, yeni akıllı telefonun piyasaya sürülmesi için belirli bir zaman çizelgesi belirtmedi. Realme Race’in 15 Şubat’tan önce piyasaya sürüleceği söyleniyor. Öyle ya da böyle, pek çok kişi 2021’in ilk çeyreğinden daha uzun süre beklemek zorunda kalmayacaklar.

Snapdragon 888’e ek olarak, Realme Race, 12GB RAM, 256GB depolama alanı ile donatılacak; ve yazılımı Android 11 tabanlı Realme UI 2.0 olacaktır.

Tepkiniz ?

Mükemmel
0
Beğenmedim
0
Sıkıcı
0
Zor
0
İlginç
0

Yorumlayın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

0 %