Realme

Realme, Race özellikleri için ipucu verdi

Realme Race’in temel özelliklerinden bazıları bir raporla ortaya çıktı. Cihazın Snapdragon 888 tarafından desteklendiği onaylandı. Realme’nin bu yıl Snapdragon 888 tarafından desteklenecek en yeni ve ilk amiral gemisi telefonunu piyasaya sürmesi bekleniyor. Şu an için açıklanmış bir lansman veya kullanılabilirlik detayı yok, ancak cihazın birkaç özelliği bir raporla ortaya çıktı. 

Bu rapor, Twitter’da IceUniverse olarak bilinen (ilk olarak MySmartPrice tarafından tespit edilen), cihazın 125W hızlı şarj desteğine sahip devasa bir 5000mAh batarya ile geleceğini doğrulayan bir türden. Cihazın, elbette güçlü Snapdragon 888 ile eşleştirilmesi gereken 12GB LPDDR5 RAM ile gelmesi bekleniyor. 

64MP dörtlü kamera kurulumu ve işlemci detayları gibi bazı önemli özellikler daha önce Realme Başkan Yardımcısı Xu Qi Chase tarafından paylaşılmıştı. 

Cihazın Qualcomm tarafından en son amiral gemisi sınıfı yonga seti ile güçlendirilen ilk cihazlar arasında olduğu düşünüldüğünde, lansman çok yakında gerçekleşmeli ve lansmandan sonra hakkında daha fazla bilgi edineceğiz. 

GSMArena paylaşılan bir haberde ayrıca, cihazın kavisli bir arka zü ve dört kameralı dairesel bir kamera modülü gösteren farklı bir fotoğrafını da ele geçirmeyi başardı. 

Şu an itibariyle, Xiaomi’nin Mi 11’i ve Vivo’nun alt markası iQOO’nun iQOO 7′sini içeren Snapdragon 888 tarafından desteklenen iki cihaz mevcut. Bu cihazların her ikisi de, 12GB RAM, büyük ekran , 55W şarjı (Mi 11) ve süper hızlı 120W şarjı (iQOO 7) destekleyen büyük piller dahil olmak üzere yüksek kaliteli özelliklerle birlikte geliyor. 

Tepkiniz ?

Mükemmel
0
Beğenmedim
0
Sıkıcı
0
Zor
0
İlginç
0

Yorumlayın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

0 %