Realme

Realme Pad Tasarımı Sızdırıldı

Realme’nin iddia edilen tablet ve dizüstü bilgisayarının piyasaya sürülmesiyle daha fazla alanı keşfetmesi bekleniyor. Söylentiler demlenmeye başladı ve bize bunun yakında olacağına dair bir önsezi veriyor. Şimdi, şirketin iddia ettiği Realme Pad’in tableti her açıdan ortaya çıkaran birkaç sızdırılmış görüntüsüne sahibiz. 

Bilinen sızıntı yapan OnLeaks (91Mobiles ile işbirliği içinde) tarafından bize getirilen görüntüler, tabletle ilgili bazı ayrıntılara ek olarak geliyor. İşte elimizdekilere bir göz atın. 

Realme Pad tasarımı sızdırıldı

Görüntüler, Realme Pad’in düz kenarlarla ve biraz dışarı çıkan tek bir arka kamerayla geleceğini gösteriyor. Arka kısım ayrıca şirketin minimal bir markasını alır. Ön kısmın önemli miktarda çerçeveye sahip olduğu söyleniyor. Üst çerçeve, ortada bir ön kamera barındırıyor. Görünüşe göre 2020 iPad Pro’ya çok benziyor. 

Ayrıca tabletin çift tonlu bir yüzeye sahip olması da öneriliyor. Sızdırılan model siyah ve gri tonlarındayken, daha fazla renk seçeneği görme şansımız var.

Bağlantı noktası yerleşimiyle ilgili ayrıntılar da var: Güç açma/kapama düğmesi ve üst kenarda iki hoparlör görülüyor ve sağ tarafta ses seviyesi düğmesi ve olası bir microSD kart yuvası bekleniyor. Alt kenarda başka bir çift hoparlör ve bir USB Type-C bağlantı noktası bulunur. Ancak, merak uyandıran bir şey de var. Ayrıca, muhtemelen bir kalem için olan bir yuvaya sahip olduğu da görülüyor.

Daha fazla detay da ortaya çıktı. İleri sürülmektedir Realme tablet 10.4 inçlik bir ekran boyutu alacak ve 246.1 x 155.8 x 6.8mm ölçecek. 8.4 mm kalınlığında olabilir. Ayrıca 7.100 mAh pil ile gelmesi bekleniyor.

Ancak şu anda diğer detaylar mevcut değil. Realme Pad’in Ekim ayında Realme Book ile birlikte piyasaya sürülmesi bekleniyor. Uygun fiyat aralığında yer alması muhtemeldir.

Daha iyi bir fikir edinmek için Realme bu konuda resmi bir açıklama yapana kadar beklememiz gerekiyor. Bu nedenle, bizi izlemeye devam edin.

Tepkiniz ?

Mükemmel
0
Beğenmedim
0
Sıkıcı
0
Zor
0
İlginç
0

Yorumlayın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

0 %