Realme

Realme Narzo 30 Resmi Tanıtım Fragmanı

Realme Narzo 30’un 18 Mayıs’ta Malezya’da tanıtılması planlanıyor. Narzo serisinde tanıtılacak en son akıllı telefon olan bunun uygun fiyatlı bir teklif olduğuna inanılıyor. Narzo 30A ve Narzo 30 Pro 5G’nin mevcut olduğu göz önüne alındığında, bu akıllı telefonun yakında ülkede de piyasaya sürülmesini bekleyebiliriz.

Realme Narzo 30 Tanıtım Fragmanı

Yakın zamanda yapılan bir gelişmede Realme Narzo 30, Realme Malaysia Facebook sayfası tarafından tanıtıldı. Şirket tarafından paylaşılan en son tanıtım afişi, yaklaşan akıllı telefonun 90Hz ekranla piyasaya sürülebileceğini, Pro varyantının 120Hz yenileme hızına sahip olduğunu ve azaltılmış Narzo 30A’nın 60Hz ekrana sahip olduğunu gösteriyor.

Bunun yanı sıra, son gönderilerden biri, akıllı telefonun 30W Dart Charge hızlı şarj desteği ile birlikte gelen 5000mAh pilden güç alacağını doğrular niteliğinde. Şirkete göre, pil sadece 25 dakikada % 50’ye kadar şarj edilebiliyor. Realme Narzo 30 Pro’da da benzer bir pil kullanılırken, bu serideki en giriş seviyesi teklif olan Narzo 30A daha geniş 6000mAh pil ile besleniyor ve ayrıca, Akıllı telefonun 3,5 mm kulaklık jakı sergilediğini doğruluyor.

Realme Narzo 30: Beklenen Özellikler

Realme Narzo 30 kıllı telefon 6GB RAM ve 128GB dahili depolama alanı ile birlikte 48MP birincil sensörlü üçlü bir arka kamera kurulumuyla gelebilir. Ön taraftaki 16MP selfie kamera sensörü için bir kesik ile birlikte 6,5 inç FHD + ekranı gösterdiğine inanılıyor.

Realme Narzo 30, 18 Mayıs’ta Malezya’da saat 12: 30’da Hindistan’da 09: 30’da tanıtılacak. Akıllı telefonun piyasaya sürülmesine sadece birkaç gün kaldığı göz önüne alındığında, söylentiler ve spekülasyonlar yoluyla daha fazla ayrıntı öğrenebiliriz.

Tepkiniz ?

Mükemmel
0
Beğenmedim
0
Sıkıcı
0
Zor
0
İlginç
0

Yorumlayın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

0 %