Realme

Realme, Haziran Ayında Beş Akıllı Telefon İçin Realme UI 2.0 Güncellemesi Yayınlayacak

Her ay Realme, akıllı telefonları için en yeni dış görünümü olan Realme UI 2.0 güncellemesini yayınlamakta. Şirket, beş eski Realme telefonu için Realme UI 2.0 tabanlı Android 11 güncellemesini yayınlamayı planladığı için bu büyük bir ay olacak. Büyük bir güncelleme olduğu için, bir dizi yeni özellik, iyileştirme ve düzeltme içerecek. Haziran 2021’de Realme UI 2.0 tabanlı Android 11 güncellemesi alacak telefonların listesine buradan göz atabilirsiniz.

Resmi yol haritasına göre 2019’dan dört telefon ve 2020’den bir telefon bu ay Android 11 güncellemesini alacak. Tam listeden bahsetmişken, Narzo 20A, Realme XT, Realme 5 Pro , Realme X ve Realme 3 Pro’nun bu ay büyük güncelleme alması planlanıyor.

Ayrıntılara göre, bu ayın sonuna kadar, yukarıda belirtilen tüm telefonların erken erişim programı aracılığıyla majör alacağını bekleyebiliriz. Bu telefonlardan herhangi birini kullanıyorsanız ve Realme UI 2.0 tabanlı Android 11’in özelliklerini tatmayı bekliyorsanız, akıllı telefonunuzun en son işletim sisteminde çalıştığından emin olun. Evet, erken erişim programı daha yeni yazılım sürümünde çalışan kullanıcılar için yayına girecek, hazır olduğunda yazılım sürümü hakkında daha fazla ayrıntı paylaşacağız.

Özelliklerden bahsetmişken, güncelleme yeni AOD’ler, bildirim paneli, güç menüsü, yenilenen ana ekran UI ayarları, gelişmiş karanlık mod ve çok daha fazlası dahil olmak üzere sezgisel UI gibi özelliklerle gelecek şekilde ayarlandı. Realme UI 2.0 Özelliklerini tam listesini kontrol edebilirsiniz . Açıkçası kullanıcılar Android 11’in temel özelliklerini de kullanabilirler.

Haziran 2021’de Realme UI 2.0 tabanlı Android 11 Güncellemesi alacak Realme telefonlarının listesi:

  • Realme Narzo 20A
  • Realme XT
  • Realme 5 Pro
  • Realme X
  • Realme 3 Pro

Bu telefonlardan herhangi birini kullanıyorsanız, akıllı telefonunuzu bu ay Realme UI 2.0’a güncelleme şansınız olacak. Evet, şirket Realme UI 2.0 (Android 11) dış görünümüne erişmek için erken erişim programını duyuracak. Genellikle, erken erişim programı sınırlı kullanıcılar için mevcuttur. İlk gelen ilk hizmet esasına göre sağlanacaktır. Beta programına erişim elde edecekseniz, Realme UI 2.0 erken erişim programına nasıl katılabileceğiniz aşağıda açıklanmıştır.

Realme akıllı telefonunuzdaki Ayarlar uygulamasını açın, ardından Yazılım Güncelleme > Ayarlar simgesine gidin > Deneme Sürümü için başvurun > gerekli bilgileri girin.

Fırsatı kaçırdıysanız, önümüzdeki günlerde bir şansınız daha olacak, tek yapmanız gereken akıllı telefonunuzun en yeni yazılımlarla çalıştığından emin olmak.

Tepkiniz ?

Mükemmel
0
Beğenmedim
0
Sıkıcı
0
Zor
0
İlginç
0

Yorumlayın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

0 %