Realme

Realme Flash, MagDart kablosuz şarj cihazı 3 Ağustos’ta piyasaya sürülebilir

Realme, yeni nesil Android akıllı telefon kablosuz şarj cihazını 3 Ağustos’ta piyasaya süreceğini zaten duyurdu. Yeni kablosuz şarj teknolojisinin adı Realme MagDart olacak ve Apple’ın MagSafe özelliğine benzer manyetik geçme özelliklerine sahip olması bekleniyor. MagDart şarj cihazıyla birlikte şirket, Realme Flash adlı manyetik kablosuz şarjlı ilk telefonunu piyasaya sürecek. 

3 Ağustos’ta şirketin Realme Flash akıllı telefonunu ve manyetik kablosuz şarj çözümünü piyasaya sürmesini bekliyoruz. 

Realme Flash lansman etkinliği: Ne zaman ve nerede izlenir?

Realme, Mag For Future etkinliğini 3 Ağustos’ta IST 17:30’da düzenleyecek. Açılış konuşması YouTube’da canlı yayınlanacak ve devam eden COVID-19 salgını nedeniyle yüz yüze katılım olmayacak.

Akıllı telefon ve kablosuz şarj çözümünün yanı sıra şirketin bir dizi başka ürünü de piyasaya sürmesi bekleniyor.

Realme Mag For Future etkinliği: Ne bekleniyor?

Realme Flash, yeni MagDart teknolojisini destekleyen ilk telefon olacak. Görünüşe göre, MagDart manyetik kablosuz şarj çözümü, Apple’ın en yeni MagSafe güç bankasına benzer. Görünüşe göre cihaz, ısı dağılımı için arkada havalandırma delikleri olan kalın bir küboid şekilli tasarıma sahip olacak.

Daha önceki raporlara göre cihaz, 15W kablosuz şarj desteği ile gelecek.

Realme Flash’a gelince, cihazın delik delme ekranı, üçlü arka kamera kurulumu, Qualcomm Snapdragon 888 SoC, Android 11 tabanlı Realme UI 2.0, 12GB RAM ve 256GB depolamaya sahip olacağı bildiriliyor.

Tepkiniz ?

Mükemmel
0
Beğenmedim
0
Sıkıcı
0
Zor
0
İlginç
0

Yorumlayın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

0 %