Realme

Realme 9 mu Geliyor ? Tasarım Ayrıntıları Ortaya Çıkmaya Başladı.

Realme, Realme GT lansmanı için hazırlanıyor, ancak markanın diğer çalıştığı model hattındaki tek cihazı bu değil. Şirketin ayrıca Realme 9 üzerinde çalıştığı söyleniyor. Realme 8’in halefi, şirketin varlığını doğrulayan resmi destek sayfasında görüldü. Yaklaşan seri, standart ve Pro modelini içerecek. Realme 9 Pr, kısa süre önce TENAA aracılığıyla sertifikasını aldı. Şimdi ise yeni bir sızıntı olası Realme 9’un tasarımını ortaya çıkardı.

İddia ! Realme 9 Tam Tasarım Sızdırıldı

İddia edilen Realme 9 sızıntıları, Passionate Geeks’in izniyle geliyor. Blog sitesi, Realme 7 Pro’ya benzer bir tasarım öneren görüntüleri paylaştı. Cihaz, sol üstte konumlandırılmış kamera boşluğu ile bir su damlası çentikli ekrana sahip olarak görülebilir.

Yakışıklı, gün doğumu tasarımına sahip eğimli bir arka panel ile görülebilir. Arka panelin sol üst tarafında dört kamerayla dolu dikey bir kamera var. Ahizenin sağ panelinde ses seviyesi düğmeleri ve güç tuşu bulunur.

Ahize, hoparlör ızgarasıyla birlikte 3,5 mm kulaklık jakına ve altta USB Type-C bağlantı noktasına sahip olacak. Ahize, sağ paneldeki güç anahtarının içine entegre edilmiş bir parmak izi tarayıcısına sahip olacak.

Realme 9 Gerçekten de Realme 7 Pro ile Aynı Tasarıma Sahip Olacak mı?

Bu rapora inanırsak Realme 9, Realme 7 Pro ile benzer bir tasarıma sahip olacak. Ancak Realme, Realme 8 serisine yeni bir tasarım ekledi. Bu nedenle, şirketin yaklaşmakta olan Realme 9 için daha eski bir cilde geri dönmesi pek olası değil.

Realme 8 ile benzerlikler bekleyebiliriz, ancak Realme 7 Pro ile aynı tasarımı öneren bu rapor muhtemelen yanlıştır. Realme 9’un bu yıl içinde geleceği söylendiğinden, önümüzdeki aylarda bazı özgün bilgilerin ortaya çıkmasını bekleyebiliriz.

Spesifikasyonların yanı sıra Realme 9′ donanımı hakkında da fikir sahibi olacağız. Cihazın sadece 5G ağ desteğiyle mi piyasaya sürüleceğini yoksa önceki nesil modellere benzer bir 4G varyantına mı sahip olacağını görmek ilginç olacak.

Tepkiniz ?

Mükemmel
0
Beğenmedim
0
Sıkıcı
0
Zor
0
İlginç
0

Yorumlayın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

0 %