Realme

Realme 10 Lansman Tarihi

Oppo alt markası Realme, yakında tamamen yeni Realme 10 serisini tanıtmaya hazırlanıyor. Başlangıçta vanilya Realme 10 ve Realme 10 Pro’yu içerebilir. Çinli sızdırıcı WhyLab, Realme 10 serisinin tasarımını, renk seçeneklerini ve bazı önemli özelliklerini ortaya koyan tanıtım materyaline el koymayı başardı. Realme 10 serisi, piyasada yaklaşmakta olan Redmi Note 12 serisine karşı yarışacak ve 3 Kasım 2022’de 10. Çin Mobil Küresel Ortak Konferansı’nda piyasaya sürülecek.

Realme 10, Redmi Note 12’den Uzaklaştıracak Bir Görünüme Sahip mi ?

Realme 10 serisi akıllı telefonlar tanıdık bir tasarım dili taşıyor. Kare kamera adasında artık üçlü arka kamera sensörlerini barındıran iki dairesel halka bulunuyor. Realme, düz kenarlı bir tasarımı tercih etmek yerine yeni akıllı telefonları için yuvarlatılmış kenarlarla devam ediyor.

Arka tasarım, iQOO Z6 serisi akıllı telefonlarla neredeyse aynı ve genel bir his veriyor. Redmi Note 12’nin de selefinin tasarım dilini takip etmesi bekleniyor. Müşteri tercihine göre kaynardı. Düz taraf sevenler Note 12 serisini daha iyi bulacaklardır. Realme 10 posteri, cihazın diğerleri arasında mavi ve siyah renk seçenekleriyle geleceğini onaylıyor.

Realme 10 Serisi: Özellikler

Görsele göre, Realme 10 , popüler Helio G96 yonga setinin üstün enerji verimliliğine sahip yenilenmiş bir versiyonu olan MediaTek Helio G99 yonga seti tarafından desteklenecek.. Optik açısından 64MP birincil sensör ile donatılacak.

Realme 10 Pro olduğuna inandığımız görseldeki diğer model ise MediaTek’in en yeni orta sınıf çipi Dimensity 1080 tarafından desteklenecek. Eski Dimensity 920 işlemciye göre performans artışı sağladığı ve Redmi Note 12 cihazlarına da güç vereceği söyleniyor. Realme 10 Pro, OIS (Optik Görüntü Sabitleme) özellikli 50MP birincil atıcı ile gelecek.

Tepkiniz ?

Mükemmel
0
Beğenmedim
0
Sıkıcı
0
Zor
0
İlginç
0

Yorumlayın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

0 %