Pubg MobilePUBG New State

PUBG New State Ön Kayıt Nasıl Yapılır ?

PUBG: New State kısa süre önce popüler battle royale oyunu PUBG’nin bir uzantısı olarak, yani Player Unknown’s Battlegrounds’a giriş yaptı. 2051’de geçen oyun şu anda geliştirme aşamasında ve bu yılın sonlarında piyasaya sürülmesi bekleniyor.

Kısa süre içinde başlayacak beta testinin bir parçası olarak, piyasaya sürülmeden önce PUBG: New State ön kayıt için hazır.

PUBG: New State’e ön kayıt nasıl yapılır?

Şu anda PUBG Studio tarafından geliştirilen oyun, Android kullanıcıları için ön kayıt için mevcut. iOS kullanıcıları yakında ön kayıt yapılabilir hale gelecek. 

Ön kayıt yaptırmak için Google Play Store’a gitmeniz, oyunu aramanız, ön kayıt seçeneğine dokunmanız ve hazırsınız. Oyun indirilmeye hazır olduğunda bir bildirim alacaksınız.

Android akıllı telefonunuza bir VPN uygulaması indirmeniz ve uygulamayı ABD sunucularına bağlamanız gerekir. Bu yapıldıktan sonra, Google Play Store’a gidin, oyunu arayın ve devam etmek için ön kayıt seçeneğine dokunun.

Hatırlamak gerekirse, PUBG: New State’in beta sürümü için ön kayıtlar, oyunun son zamanlarda alfa testine girmesinden sonra geliyor. Hatta Google Play Store’da 10 milyon ön kaydı geçti.

PUBG: New State

Bir hatırlatma olarak, PUBG: New State, popüler PUBG evrenini genişletmeyi amaçlamaktadır. Bu, 2051’de geçen fütüristik bir oyundur ve “çok sayıda fraksiyonun birbiriyle savaşırken anarşinin hüküm sürdüğü” zamanı tanımlamaktadır.

Oyun, PUBG oynama şeklinizi takip eder: Bir oyuncu veya takım kazanan oluncaya kadar 100 oyuncu birbiriyle savaşır. Oyunun Troi adlı yeni bir haritaya dayandığını ve çeşitli silahlar, dronlar, konuşlandırılabilir savaş kalkanları, araçlar ve daha fazlasını içerdiğini öne süren bir fragman var.

PUBG: New State’in 2021’in ikinci yarısında çıkması bekleniyor.

Tepkiniz ?

Mükemmel
0
Beğenmedim
0
Sıkıcı
0
Zor
0
İlginç
0

Yorumlayın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

0 %