Mobil OyunlarPubg Mobile

PUBG Mobile’ın 1.2 Güncellemesi ne zaman çıkacak ?

Tencent, 1.2 yamasıyla PUBG Mobile’a bir sürü yeni özellik getiriyor. Bu, iki yeni oyun modu, bir silah, Royale Pass ve çok daha fazlasını içermekte.

Bu oyun modlarından biri Runic Power Gameplay’dirErangel haritasında standart bir battle royale maçı olarak oynanabilecek. Oyuncular, spawn adasındaki üçünden birini seçmek zorunda kalacak. Bunlar Rüzgar, Alev ve Kuzey Kutbu runesidir. Her rune, oyunculara iki beceri kazandırır: ilki bir nesne çağırırken, diğeri oyuncuya destek verecek.

Güç Zırhı Modu ise 5 Şubat’tan itibaren mevcut olan bir Evo-zemin modu olacak. Bu modun her maçında kendinizi veya müttefiklerinizi iki kez yeniden diriltebileceksiniz. Oyuncular, “Nano Kristalleri ve” Zırh Taslaklarını “toplayarak ve bunları Matrix Base’e getirerek bir”Güç Zırhı “seti oluşturabilecekler.

Güç Zırhı hasarı azaltır ve ayrıca oyunculara artan yakın dövüş hasarı gibi bir avantaj sağlar. Üç parçası var: göğüs, kol ve bacak. Üçünü de birleştirmek oyunculara güçlü bir silah verecek: Ejderhanın Nefes Bombası.

PUBG Mobile’ın 1.2 yaması ne zaman kullanılabilecek?

Tencent, 12 Ocak’ta PUBG Mobile’ın 1.2 yaması yayına başlayacağını doğruladı. Android’deki oyuncular 615 MB ücretsiz depolama alanına, iOS sürümü ise 1.5 GB’a ihtiyaç duyacak.

Bu güncelleme için sunucu kesintisi olmayacak. Yeni yamadaki oyuncular, eski yamadaki hiç kimseyle çapraz oynayamayacak.

Ödülünüzü almayı unutmayın

Tencent ayrıca oyuncuları 17 Ocak’tan önce güncelledikleri için ödüllendiriyor. Bunu yaptığınız için 2.888 BP, 100 AG ve Acolyte of Justice Backpack (üç gün) alacaksınız.

Tepkiniz ?

Mükemmel
0
Beğenmedim
0
Sıkıcı
0
Zor
0
İlginç
1

Yorumlayın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

0 %