Mobil OyunlarPubg Mobile

PUBG Mobile’da Hızlı Rank Atlamak İçin İpuçları

PUBG Mobile neredeyse herkesin cihazlarına girmiş bulunmakta ve insanlar bu oyunun başında saatlerini harcıyor. Dünyanın en popüler oyunları sıralamasında başta yer alan, her yeni güncellemesi merakla beklenen ve son zamanlarda ise hilecilerle başı dertte olan PUBG Mobile’da daha hızlı Rank atlamak mümkün mü? Sorusuna cevap arıyor.Elbet’de mümkün

Acemi iseniz, oyunda Rank atlamak muhtemelen en önemli önceliklerinizden birisi olacak. Yavaş yavaş Rank atlamak yerine daha kısa sürede ve bazı taktikler ile Rank atlamak daha kolay hale geliyor. Gelelim oyunda erişilebilecek en üst seviyeye. PUBG Mobile’da ulaşabileceğiniz en yüksek Rank AS Rank’ıdır. Onun 1 üstü FATİH’dir heyecanlanmayın Hilelerden ve porfesyonel oyunculardan bize sıra gelmez.

Normalde RANK Seviyesini sadece Klasik haritalar da yükseleceğini unutmayınız. Buna bağlı olarak hilecilerin ve profesyonellerin az olduğu haritalardaki yerleşim yerlerine atlamayı tercih edin, Genelde hileciler hilelerine güvendikleri için kalabalık yerlere atlamakta ve Hileci-Hileciyi öldürmekte Bırakın ilk önce onlar ölsün 🙂

İlk olarak Yerleşim yerleri az olan evlere atlayın ve alan kontrolü yaparak sizle birlikte rakipleriniz atlıyor mu ona bakınız..Davetsiz misafirler gelebilir ve İlk ölümlerde Yüksek puan kaybına neden olduğunu unutmayınız

Hayatta daha fazla kalmaya çalışın.

Mümkün Mertebe 3. seviye yelek ve kask bulmaya çalışın

Daha basit Kontrol edilebilecek silahlar Taşıyın Örneğin AK-47 Yerine UMP taşımak daha avantaj sağlayacaktır Çünkü AKM’nin Kontrolü biraz zor. UMP’nin ise AKM’ nazaran daha kolay.

Takım Arkadaşlarınızı iyi seçiniz. Kafasına göre oynayanlardan takım halinde hareket etmeyenlerden uzak durunuz ve mümkün olduğunca anlaşabildiğiniz oyuncularla girin ve birbirinize teçhizat, yerden kaldırma yardımları sağlayın.

Yeterince iyileşme kiti kullanınız, ve Mutlaka Enerjiniz bittikçe Enerji içeceği ve Ağrı kesici kullanınız. Çünkü; Enerji içeceği ve ağrı kesici koşma hızınızı artırır ve daha çabuk düşman mermilerinden kaçmanızı sağlar..

Haritaya göre Kıyafet giyinmeli; Eğer ERENGEL’da oynuyorsanız yeşil tonlu, MİRAMAR’da oynuyor iseniz açık kahve renki tonlar kullanınız çünkü oyunda en önemli şey Kamuflaj.

Mümkün olduğunca çimlerde saklanmak yerine ağaç ve kaya arkalarına saklanınız. Uzaktan çimler sadece düz bir şekilde gözüktüğünden fark edilmeniz kolaylaşacaktır.

ve Ekip ile oynuyor iseniz yaklaşık 20 Metre mesafe ile birbirlerinize sınırlı bir şekilde oynayınız. Aynı yerde yürümek ile düşmana gafil avlanmış olursunuz. Eğer birbirizden Koruma mesafesinde iseniz Takım arkadaşınız Düşse bile düşmanı alt etmeniz kolay olacak çünkü rakibiniz düşen arkadaşınızı öldürmeye çalışırken ona odaklandığından sizin onu düşürmeniz kolaylaşacaktır.

Rakip takım halinde ise Rakibin üzerine gitmeyiniz, Sabırlı olunuz. Uzaktan Keskin nişancı arkadaşlarınız Devreye girsin sizde size yaklaşan düşmanlarınız ile ilgilenin ve kendinizi korumak için sis bombaları ve rakibe fırlatmak için el bombaları kullanınız.

Elinizden geldiğince Sona kalmaya çalışınız Oyun Sona kalanlara daha fazla RANK puanı vermektedir.

Tepkiniz ?

Mükemmel
0
Beğenmedim
0
Sıkıcı
0
Zor
0
İlginç
0

Yorumlayın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

0 %