Pubg Mobile

PUBG Mobile Sonunda Karakin Haritasına Kavuştu

PUBG Mobile’ın en son güncellemesi: Karakin, kısa süreli maçlara ve bir maçta sadece 64 oyuncuya izin veren 2×2 bir harita sahip. Harita, Miramar’ın çok benziyor ve çöl temalıdır. Karakin haritası, oyunun dünya çapında PC sürümü için zaten mevcuttu, ancak mobil sürüme dün kavuştu.

PUBG Mobile nihayet Vikendi haritasının yerini alacak olan yeni Karakin haritasıyla güncellendi. Şirket, Karakin haritasının PUBG Mobile’a geldiğini bir tweet ile duyurdu. 

“Bu kesinlikle bir şaka değil – yepyeni haritamız KARAKIN resmen CANLI! Lütfen resmi olmayan tur rehberlerimizden gelen bu sıcak karşılamanın tadını çıkarın ”dedi. 

Yeni 2 × 2 harita, kısa süreli maçlara ve bir maçta yalnızca 64 oyuncuya izin veriyor. Harita, Miramar’ın çöl diyarlarından temalı ve Kuzey Afrika’da ayarlanmıştır. Karakin haritası, oyunun dünya çapında PC sürümü için zaten mevcut, ancak mobil sürüm daha yeni başlatıldı.

Lansman öncesinde şirket, Karakin haritasının resmi olarak 7 Nisan 2021’de PUBG Mobile için piyasaya sürüldüğünü onaylayan birkaç tweet attı. Şirket bir tweet’te “4 / 7’de en sıcak haritamıza paraşütle atlamaya hazır olun” dedi. bu haftanın başlarında.

PUBG Mobile son güncellemesi: Karakin harita özellikleri

• Karakin, Sanhok’un neredeyse yarısı boyutunda küçük bir 2 × 2 harita olduğu düşünüldüğünde, oyuncular hızlı tempolu bir savaşa hazırlar. Ayrıca, oyuncuların büyük kayalar ve sığınaklar dahil olmak üzere saklanacak sınırlı yerleri olacaktır, bu da oyuncuların pozisyonlarını değiştirmeye devam etmeleri gerektiği anlamına gelir.

• Karakin haritasının temel özellikleri arasında, her maçta düzeni değiştirecek olan Yıkım Bölgesi bulunuyor. Yıkım Bölgesi’nde siren çaldıktan sonra bombardıman aniden başlayacak. İlginç olan, oyuncuların binanın içinde saklansalar bile ölecekleri, PUBG Mobile’daki diğer haritalardaki kırmızı bölgelerde durum böyle değil.

• Yapışkan bombalar, duvarları kırmak için kullanılabilecekleri için dikkat edilmesi gereken başka bir özelliktir. Dolayısıyla, oyuncuların duvarların arkasına saklanmasını da güvensiz kılar.

• Karakin haritasında oyuncular ince duvarlardan da ateş edebilecek.

Tepkiniz ?

Mükemmel
0
Beğenmedim
0
Sıkıcı
0
Zor
0
İlginç
0

Yorumlayın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

0 %