Pubg Mobile

PUBG Mobile Sezon 19 Çıkış Tarihi

Güncellendi; 02.05.2021 01:05 19 Sezon Kademe Ödülleri Kademe Ödülleri eklendi

Kısa süre önce PUBG Mobile Season 18 bitiş tarihi açıklandı ve şimdi oyuncular yeni ve heyecan verici oyun deneyiminin ve diğerlerinin yaklaşan PUBG Mobile Season 19 ile geleceğini merak ediyor.

Önceki haberlere göre, PUBG Mobile Season 19 büyük olasılıkla 17 Mayıs’ta başlayacak. Oyuncular , pass’in iki ücretli çeşidini satın alabilecekler – Elite Pass ve Elite Pass Plus, 600 UC ve 1800 UC için.

19.Sezondan hala birkaç hafta uzaktayken, bir sonraki sezonun Aşama Ödülleri zaten sızdırıldı, bunlar aşağıda belirtilmiştir:

PUBG MOBİLE SEZON 19 KADEME ÖDÜLLERİ:

ALTIN KADEME ÖDÜLLERİ

Altın, oyuncuların bir kıyafet biçiminde makul bir ödül alacakları ilk aşamadır. Oyuncular, altın kademe veya herhangi bir üst kademede maçları tamamladıktan sonra bunu ücretsiz olarak alacaklar. Aşağıda gösterilen resme bakın.

PLATİN KADEME ÖDÜLLERİ

Platin Aşamada, oyuncular Altın Aşama Kıyafetiyle eşleşen bir maske kapabilecekler. Maskeyle birlikte, Platinum’da bir kademe ödülü olarak 800 gümüş parça geliyor.

ELMAS KADEME ÖDÜLLERİ

Hepsinden daha çekici olan ödül, 19. sezonun Elmas Aşamasında mevcuttur. Resme bakın ve ücretsiz olarak isteyebileceğiniz daha iyi bir şey olup olmadığına kendiniz karar verin. Seviyeye ulaştıktan sonra beş maç oynayın ve ardından silahlarınızı şekillendirmek için hak talebinde bulunun. Bu kademe için ikincil ödül olarak 1.000 gümüş parçası da var.

TAÇ KADEME ÖDÜLLERİ

Sıralamanızı yükseltmek ve sunucunun en iyi oyuncu listesinde yer almak istiyorsanız, Crown Tier tam size göre. Buna ulaştığınızda, KADEME Koruma Kartları size sunulacak. Kartlar, aktif olduğunda sizi herhangi bir sıralama puanı kesintisinden kurtaracak ve aynı zamanda hızlı düşüşe karar verdiğinizde en iyi önlemdir.

Bunun dışında Crown Tier, 18.Sezon Taç adı etiketi, destansı takım giriş efekti ve 1.300 gümüş parçası da sunuyor.

AS KADEME ÖDÜLLERİ

Her zaman olduğu gibi, As kademesi başka bir sezon temalı paraşütle birlikte gelir. Aynı As paraşütü ve 1.600 gümüş parçası, Sezon 19 As unvan etiketi ve efsanevi takım giriş efekti dışında bu aşama hakkında konuşacak yeni bir şey yok.

FATİH AŞAMA ÖDÜLLERİ

Oyunun en zorlu aşaması, bir sunucudaki ilk 500 listesinde yer aldıktan sonra Sezon Fatih çerçevesi, Sezon Fatih ad etiketi ve Sezon Fatih unvanı verir. Fatih çerçevesi ve etiketiyle gelen en büyük saygının yanı sıra, efsanevi bir giriş efekti de var. Ayrıca, kupon artıkları ve kıyafet satın almak için harcayabileceğiniz 2000 gümüş parçayı almayı da unutmayın.

PUBG’nin 3. yıl dönümü baskısı, 21 Mart 2021’de 18. Sezon ile muhteşem bir şekilde piyasaya sürüldü. Yayınlanmasından bu yana bir hafta geçmedi, hayranlar zaten PUBG Mobile sezon 19’un gelişini hevesle bekliyorlar.

Böylelikle PUBG Mobile’ın önümüzdeki sezonu için internetin her tarafına sızan sızıntıları bulduk. Çeşitli sızıntıları topladık ve tüm sızıntıların ve söylentilerin bir listesini oluşturduk.

PUBG Mobile Sezon 19 Çıkış Tarihi

Hepimizin bildiği gibi, PUBG mobile’ın her sezonu yaklaşık 8 hafta veya 2 ay sürüyor. 21 Mart 2021’de yayınlanan 18. Sezon da yaklaşık 2 ay sürecektir.

Bu sefer hayranlar için biraz daha heyecan verici çünkü PUBG Mobile geliştiricileri, PUBG Mobile’ın 3. Yıldönümü temasıyla eşzamanlı olarak Sezon 18 Royale Pass’ı başlattı.

Yani, her şey yolunda giderse, PUBG Mobile Sezon 19, yalnızca 60 gün sonra 19-20 Mayıs’ta cep telefonunuzda olacak.

PUBG Mobile Sezon 19 RP Ödülleri

Dünyanın dört bir yanındaki hayranlardan gelen birçok talep nedeniyle, internette bazı sızıntılar bulduk. Her zaman olduğu gibi, Royale Pass sezonlarının sızıntıları gerçek oldu ve dünyanın dört bir yanındaki hayranları mutlu etti.

Bu nedenle, PUBG Mobile Season 19 RP ödüllerinde beklenen gelişlerin bir listesini hazırladık. Aşağıdaki listeye bir göz atın, belki bunlardan bazıları uzun zamandır dilediklerinizdir!

Sızıntılardaki öğelere dayanarak, PUBG mobile’ın yaklaşan sezonu bir Japon Bahar Temasında belirlenebilir.

PUBG Mobile Sezon 19 RP- Oyuncu Avatarları

PUBG’nin 19. Sezonunun bu sefer neredeyse 4 farklı oyuncu avatarı getireceği söyleniyor. Hepsi cazip ve şıktı.

1. Kıyafet

Basit görünen kıyafetin PUBG Mobile Royale Pass Season 19’un 1. Seviyesinden alınabileceği söyleniyor. Basit, açık hava maceracı kıyafeti gibi görünüyor.

2. Kıyafet

Bu samuray temalı avatarın RP’nin 50. Seviyesinde olduğu söyleniyor. Sonuç olarak, bu kıyafet cehennem gibi harika görünüyor.

3. Kıyafet

Üçüncü kıyafet 80’lerin disko temasına sahip. Bize müzik dünyasından vazgeçen merhum Elvis Presley’i hatırlatıyor.

4. Kıyafet

Bu çiçek mavisi kıyafet bize ciddi bir bahar havası veriyor. Çiçekler ve parlak renkler her yerde farklı bir havaya sahip!

PUBG Mobile Sezon 19 Silah Görünümleri

PUBG’deki tasarımcılar, Japonya’nın Bahar temasını yansıtan silahlar için güzel görünümler yaptılar.

Aşağıda verilen parlak ve derilere bir göz atın.

PUBG Mobile Sezon 19 Aşama Ödülleri – Ekipman Görünümleri

Yeni sezon için sızıntılar ortaya çıkmış olsa da, ekipman görünümleri hakkında çok az güncelleme var. İşte topladığımız birkaç tanesi.

Kask derisi

PUBG Mobile Season 19’daki yeni kask görünümü, sarı solukluklarla mavimsi bir cilde sahip. Bu, oyuncuların takması için harika görünümlü bir kask.

Çanta Derisi

Bu, PUBG RP 19’daki bir ekipman parçası için yeni bir görünüm, çantalar için bu harika görünümlü kaplamalar. Sevimli görünüyorlar ve Japonya sokaklarında görülen eğlenceli ve sevimli sırt çantalarına benziyorlar.

Tepkiniz ?

Mükemmel
2
Beğenmedim
0
Sıkıcı
1
Zor
0
İlginç
0

Yorumlayın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

0 %