Pubg Mobile

PUBG Mobile Sezon 18 RP Ödülleri

PUBG Mobile, Runic Power güncellemesinden sadece birkaç gün sonra gelen Sezon 17’nin ortasına ulaştı ( 1.2 Güncelleme). O zamandan beri, 18. Sezonun beraberinde getirebileceği yeni sezon hakkında çok fazla sızıntılar paylaşıldı.

PUBG Mobile Sezon 18 çıkış tarihi nedir?

17. sezonun 5. haftası çoktan başladığından, 18. sezona sadece üç hafta kaldı ve Mart ortasında hafta ortası 03:00’da (TR) başlaması bekleniyor. Her zaman olduğu gibi, yeni sezon her oyuncunun kademelerinin sıfırlanmasıyla başlayacak ve ardından yeni ifadeler, görünümler (araçlar ve silahlar için) ve kostümlerle gelecek.

17. Sezonun Royale Geçidi sona erdikten sonra, RP bölümü 24 saat boyunca kilitlenecek ve oyuncular 17. Sezondaki ödüllere erişemeyecekler. 18. Sezon Roya Pass Ödülleri Aşağıdaki videoda görebilirsiniz.

PUBG Mobile Sezon 18 RP Ödülleri

PUBG Mobile’da Royal Pass nasıl satın alınır?

PUBG Mobile’da iki tür Royal Pass vardır: Elite Pass ve Elite Pass Plus. Fiyatları tek bir satın alma için 600 UC ve 1800 UC ve oyuncular Royal Pass’i oyun içi mağazadan satın alabilirler.

Yeni Sezon 18 Güncellemeleri

Bu yeni sezon ve önümüzdeki sezon 1.3 Güncellemesiyle birlikte Karakin haritası oyunculara sunulacak.Bu, PUBG Mobile’daki harita sayısını altıya çıkaracak: Erangel, Miramar, Sanhok, Vikendi ve Livik. Karakin, ilk olarak Şubat 2020’de PUBG’nin PC sürümünde piyasaya sürüldü. Artık Mobil sürüm için de mevcut. Küçük bir harita olduğu için sadece 64 oyuncu olacak.

Harita, 8 × 8 km uzunluğunda bir harita olan Miramar’a çok benziyor. Karakin, Kuzey Afrika’da, çok az bitki örtüsüne sahip, çöl benzeri bir tarlanın ortasında yer almaktadır. Tıpkı Miramar’da gördüğümüz gibi sırt ve çukurlarla dolu. Bununla birlikte, haritaya dağılmış hafif çimen parçalarına sahip. Miramar’a benziyor ve haritada birkaç küçük köy var.

Tepkiniz ?

Mükemmel
0
Beğenmedim
0
Sıkıcı
0
Zor
0
İlginç
0

Yorumlayın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

0 %