Pubg Mobile

PUBG Mobile Lite Benzeri Oyunlar

PUBG Mobile Lite, düşük kaliteli cihazlarda sorunsuz çalışacak şekilde tasarlanmış ünlü bir battle royale oyunudur. PUBG Mobile Lite, PUBG Mobile’ın sunduğu heyecanı ve heyecanı başarıyla korumayı başardı.

PUBG Mobile Lite düşük cihaz gereksinimlerine sahiptir, ancak 100 MB’den fazla depolama alanı kaplar.

1. Battle Royale: FPS Shooter

Bu battle royale oyunu, parlak ortamı ve basit oynanışı nedeniyle çocuklar tarafından seviliyor. PUBG Mobile Lite gibi, nihai hedef hayatta kalmaktır.

Oyuncuların düşmanlarını yenmek için kullanabilecekleri 30’dan fazla silah var. Oyun kolay kontrollere sahip ve battle royale maçları uzun sürmez.

Boyut: 75 MB

Buradan indirin .

2. Battle Royale 3D – Warrior63

Oyuncular, kendilerini rakiplere karşı savunmak için silah ve malzeme bulmalı ve aramalıdır. Bir battle royale maçı yaklaşık 15 dakika sürer.

Oyuncular, düşmanlarla savaşırken zehir çemberinden uzak durmak zorunda kalacaklar. Oyuncular, düşmanları vurmak için iki ana silah ve bir ikincil silah alabilir.

Boyut: 99 MB

Buradan indirin.

3. Royale Battle Survivor

Android Oyunları aracılığıyla görüntü
Android Oyunları aracılığıyla görüntü

Battle royale oyunlarının temel kuralları bu oyun için geçerlidir. Oyun, oyuncuların ayakta kalan son kişi olmak için kullanabilecekleri iyi bir silah cephaneliğine sahiptir.

PUBG Mobile Lite gibi, bu oyunda da savaş alanında bulunabilen farklı araçlar var. Oyuncuların ayrıca daralan zaman dilimini göz önünde bulundurmaları gerekecektir.

Boyut: 99 MBİlan

Buradan indirin.

4. PVP Shooting Battle 2020 Online and Offline game

COM GAMING üzerinden görüntü

PUBG Mobile Lite gibi, bu oyun da çekim ve hayatta kalma etrafında dönüyor. Oyuncular bu unvanı arkadaşlarıyla çevrimiçi olarak kullanabilir veya çevrimdışı olarak tek oyunculu görevlerin bir parçası olabilirler.

Oyuncuların internet bağlantısı olmadan eğlenerek tamamlayabilecekleri 20 kadar görev vardır. Oyun her güncelleme olduğunda yeni görevlerle geliyor.

Boyut: 91 MB

Buradan indirin.

5. Battle Destruction

SPtv ile görüntü | Android oyun

Bu başlık, Fortnite Mobile ve PUBG Mobile Lite’ın bir kombinasyonudur. Oyunda bir gündüz ve gece modu ve oyuncuların savaşabileceği devasa bir kar haritası var.

Battle Destruction’da hem 1v1 hızlı maç modu hem de bir battle royale modu var. Bu oyun, Google Play Store’da 5 milyondan fazla indirildi.

Boyut: 96 MB

Buradan indirin.

Tepkiniz ?

Mükemmel
0
Beğenmedim
0
Sıkıcı
0
Zor
0
İlginç
0

Yorumlayın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

0 %