Pubg Mobile

PUBG Mobile Lite 0.22.0 APK İndir

Krafton bugün PUBG Mobile Lite oyunu için 0.22.0 sürümüyle çok yeni bir güncelleme yayınladı. Bu, oyunda 5 aydan fazla hiçbir aktivite olmamasından sonra gelir. PUBG Mobile Lite Play Store listesi, 23 Eylül 2021 tarihli yeni yapı 0.22.0 ile güncellendi. Bu nedenle aşağıdan PUBG Mobile Lite 0.22.0 APK ve OBB dosyalarını indirin.

Uzun zamandır beklenen PUBG Mobile Lite güncellemesi nihayet 0.22.0 sürümüyle burada. Güncelleme Play Store’a ulaştığı için henüz yama notlarına sahip değiliz. Böylece yeni güncellemeyi deneyebilir ve aşağıdaki yorumlar bölümünde bize özellikler hakkında bilgi verebilirsiniz. Bununla birlikte, Teamdeath maçı, Payload 2.0, Erangle 2.0 ve daha fazlası dahil olmak üzere tüm favori oyun modlarınızı ve haritalarınızı içerir.

Ayrıca PUBG Lite APK’nın boyutu da 713 MB’a yükseldi. Küresel sürüme benzer şekilde oynanışta önemli yeni özellikler, haritalar, silahlar, kararlılık ve performans iyileştirmeleri bekleyebiliriz. Xiaomi, OnePlus, Realme, Oppo, Samsung, Vivo ve Infinix’ten daha düşük kaliteli Android akıllı telefonlarla uyumluluk bekleyebilirsiniz.

PUBG MOBILE LITE – Google Play’de Uygulamalar – Güncellendi

En son PUBG Mobile Lite 0.22.0 APK indirme

Buradan, Android 12, 11, 10, 9 Pie, 8 Oreo veya daha eski cihazlar için PUBG Mobile Lite 0.22.0 APK’sını aşağıdaki bağlantılardan indirin. Bağlantılar Orijinal PUBG Mobile Lite Bağlantıları olduğu için güvenebilirsiniz.

APK, 713 MB boyutundadır. APK’yı yükledikten sonra, OBB paketi dahil olmak üzere PUBG sunucularından ek dosyalar indirmeye başlayacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu