Pubg Mobile

Pubg Mobile Emülatör Kasma Sorunu

Merhaba arkadaşlar bir çok kez gameloop ya da Nvidia ayar videolarını youtube kanallarından izlemişsinizdir lakin yinede çözüm olmayıp pcniz pubg mobile oynarken kasma işlemine devam etmiştir.

Ben de sizler gibi i5 9300H – GTX 1650 laptop sahibi bir bireyim ara sıra siteden vakit buldukça Pubg Mobile oynarım ve sizler gibi aynı şekilde FPS ani düşüşleri ve kasma durumu gözlemledim ve araştırdım ThrottleStop işlemci programı denilen bir program keşfettim bu uygulama, uygulamada varsayılan işlemci profillerini değiştirerek FPS drop girmesini aşırı derecede engelledi ve kasma ve donma sorunu ortadan kalktı. Sizlerde eğer Tüm ayarları denediğiniz taktirde yine de FPS ve kasma sorunu yaşıyorsanız denemenizde fayda olacağına inanıyorum UNUTMAYIN ki

DİKKAT!!! YAZININ BUNDAN SONRAKİ AŞAMALARINDA BULUNAN UNDERVOLT VE HARİCİ İŞLEMLER, VRMLERİNİZE VE BİLGİSAYARINIZA ZARAR VEREBİLİR. BÜTÜN RİSK UYGULAYANIN SORUMLULUĞUNDADIR.

KISACASI kesinlikle Programı bilmeden hiç bir ayarı değiştir meyiniz bilgisayarınızın işlemcisi ciddi zarar alabilir

PROGRAMI İNDİRMEK İÇİN BURAYI TIKLAYINIZ

ThrottleStop’a https://www.techpowerup.com/download/techpowerup-throttlestop/ bu linkten ulaşıp indirebilirsiniz. Arayüzü gördüğünüz gibi oldukça sade.

Uygulamayı çalıştırdıktan Sarı ile işaretlediğim yerleri tıklıyoruz Turn ON yazan yeri tıkladığımız da program çalışmaya başlayacaktır. sonra oyuna girin Turn OFF dediğinizde program kapanır Bilgisayar önceki ayarlarına geri döner

Tepkiniz ?

Mükemmel
0
Beğenmedim
1
Sıkıcı
0
Zor
0
İlginç
1

Yorumlayın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

0 %