Pubg Mobile

Pubg Mobile Hindistan Sürümü

Krafton, geçtiğimiz günlerde Hindistan’da battle royale oyununun yeniden markalaşmış versiyonu olarak piyasaya çıkacak olan Battlegrounds Mobile’ın tanıtımıyla PUBG severler için bazı güzel haberleri duyurdu. Hala resmi bir lansman tarihimiz olmasa da, oyunun nasıl olacağını bize anlatan bir dizi ayrıntıyla birlikte ön kayıtları için bir zaman çizelgemiz var. En son sızıntı bize bunun hakkında daha fazla bilgi vermeye çalışıyor.

Yeni bilgiler, büyük olasılıkla PUBG Mobile’a benzeyen oyunun çeşitli özelliklerine ışık tutuyor. İşte bakmanız gereken detaylar. 

Battlegrounds Mobile Hindistan Sürümü hakkında daha fazla ayrıntı sızdırıldı

Sportskeeda tarafından yayınlanan bir rapora göre (ünlü PUBG oyuncusu GodNixon’un izniyle), Battlegrounds Mobile’ın battle royale oyununun Hindistan’da piyasaya sürüldüğü gün Royale Passes’in işlevselliğiyle gelmesi bekleniyor. Bunun için Battlegrounds Mobile’ın yeni bir sezonu olabilir. 

Bilmeyenler için PUBG’deki Royale Passes, insanların ödüller kazanmasına ve çeşitli oyun içi öğeler satın almasına olanak tanır.

Popüler YouTuber Abhijeet Andhare, diğer adıyla ‘Ghatak’ daha fazla ayrıntıya işaret etti. Battlegrounds Mobile oyuncularının, daha önce PUBG’de bulunan görünümlerini, Bilinmeyen Nakit’i (UC), kostümlerini ve envanterlerini koruyabilecekleri öneriliyor. Bu şekilde, ‘sert oynadıkları’ şeyleri kaybetmeyecekler. Ancak Krafton bunu doğruladı.

Ek olarak, oyunun Hindistan’a özgü olduğu ve PUBG Mobile evrenine girmediği için sunucular arası eşleştirmeyi desteklememe ihtimali de var. Bu, insanların yalnızca Hindistan’daki oyuncularla eşleşeceği anlamına gelir. Verileri de Hindistan sunucularında saklanacak.

Buna ek olarak, Battlegrounds Mobile India kısa süre önce Google Play Store’da çeşitli yerlerde ‘PUBG Mobile’ markasıyla listelenmiş olarak bulundu. Bu tuhaf görünüyor, çünkü Krafton son zamanlarda insanlardan oyunu PUBG Mobile ile ilişkilendirmemelerini istedi.

Diğer detaylar

Hatırlamak gerekirse, Battlegrounds Mobile Hindistan’nın ön kayıtları 18 Mayıs’tan itibaren Google Play Store’da açılacak. İOS kullanıcıları biraz bekleyecek gibi. Ön kayıt yaptırırsanız, oyun yayınlandığında kullanılabilecek özel ödüller ve başlama bildirimi alacaksınız.
Not Olarak; Oyuna Türkiyeden Girmek isteyenler VPN Programı ile Bölgeyi Hindistan Olarak Seçip ön kayıt başvurusunda bulunabilirler.

VPN UYGULAMALARI İçin BURAYI TIKLAYIN

Battle royale oyunu, PUBG Mobile global ile benzer bir oyunla gelecek. Büyük olasılıkla bir çok oyunculu mod ve çeşitli haritalar (Miramar, Miramar, Sanhok, Vikendi ve Livik) içerecektir.

Aradaki fark, yüksek ödüllü eSpor turnuvaları, oynanış ve harcama kısıtlamaları, güvenliğe odaklanma ve daha fazlası için destek olacak.

Kullanıcılar, oyunla ilgili tüm resmi haberleri takip etmek için oyunun sosyal medya kulplarını takip edebilirler. Bunlar için bağlantılar aşağıdaki gibidir:

Web sitesi:  burada

Facebook:  burada

Instagram: burada

YouTube kanalı: burada

Tepkiniz ?

Mükemmel
0
Beğenmedim
0
Sıkıcı
0
Zor
0
İlginç
0

Yorumlayın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

0 %