Pubg Mobile

PUBG Mobile 2.1 GFX Tool İndir

PUBG Mobile 2.1 Apk Güncellemesinden bu yana 1 gün geçmiş bulunmakta. Orta ve Alt sınıf telefonların 60 FPS kilidi kapalı olduğundan dolayı GFX tool araçları kullanmakta. Durum böyle olunca PUBG Mobile 2.1 Güncellediği için eski GFX Tool Aracı özelliğini yitirmiş olacaktır. Aşağıdan PUBG Mobile 2.1 Güncellemesinin GFX tool sürümünü indirebilirsiniz.

GFX aracı nedir?

GFX Tool, oyuncuların PUBG Mobile için tam HD grafiklerin, 60 fps’nin ve diğer grafik ayarlarının kilidini açmasına yardımcı olan bir üçüncü taraf uygulamasıdır. Araç, Android ve iOS için kullanılabilir. Playstore / AppStore’da birden fazla gfx aracı mevcut, ancak Tencent Gaming, GFX aracı kullanıcılarına yasadışı diyerek ve kalıcı yasaklar vererek üzerindeki baskısını artırmaktadır.

GFX gerçekten işe yarıyor mu?

GFX Tool, oyuncuların PUBG 2.0 GFX Tool APK İndir için tam HD grafiklerin, 60 fps’nin ve diğer grafik ayarlarının kilidini açmasına yardımcı olan bir üçüncü taraf uygulamasıdır. 

Düşük ve orta seviye telefonlarda grafik ayarları Orta Yüksek ve ya Yüksek Aşırı yüksek seçenekleri mevcut. Bu demek oluyor ki Cihazınız 60 FPS kare hızı verememektedir. Bu uygulama ile Cihazınızı zorlayarak 60 FPS değerine çıkarmamızı sağlıyoruz. Yani Aşırı Seçeneğini çıkarmamıza yarıyor.

GFX aracı, oyunun doku dosyalarını değiştirerek oyuncuların ayarları daha pürüzsüz hale getirmek için gereksinime göre düzenlemesine olanak tanır. Gerçekte, bazı GFX araçları çalışır, bazıları çalışmaz. Oyunda size bir avantaj sağlamasa da, yine de Tencent Gaming tarafından yasa dışı kabul edilen PUBG Mobile dosyalarını değiştiriyor.

Tüm bunları göze aldığınızda GFX Tool aracını kullanmak istiyorsanız Aşağıdaki PUBG Mobile 2.0 GFX Tool Apk Dosyasını indirebilirsiniz.

Uygulamayı indirdikten sonra yapılması gereken ayarlar sitemizde mevcut. Tüm ayarlarımız profesyonel ekibimizce derlenmiş ve en uygun FPS değerini elde eden sabit ayarlar olarak siz kullanıcılarımıza sunulmuştur. UYGULAMANIN AYARLARINA ERİŞMEK İÇİN BURAYI TIKLAYINIZ.

Tepkiniz ?

Mükemmel
0
Beğenmedim
1
Sıkıcı
0
Zor
0
İlginç
0

Yorumlayın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

0 %