Pubg Mobile

PUBG Mobile 1.8 Sızıntıları, Çıkış Tarihi, Yenilikleri

Mobil ve PC oyun dünyasının en hakim devlerinden biri olan PUBG Mobile 1.7, oyundaki her daim yenilenen güncellemeleriyle tüm oyuncuları kendine çekti. Son güncellemenin üzerinden neredeyse 2 ay geçmiş; hayranları yeni PUBG Mobile 1.8 güncellemesinde çıkış tarihini ve spekülasyonları bekliyor.

En son güncelleme Play Store veya Apple App Store’dan indirilebilir. Otomatik olarak güncellenmeyecektir. Android kullanıcıları, resmi PUBG Mobile web sitesinde bulunan APK dosyalarını kullanarak da indirebilir. Bu yüzden, burada çok daha fazla olmadan, internette dolaşan PUBG Mobile 1.8 sürümlerinden ve sızıntılarından bazılarına sahibiz.

PUBG 1.8 güncelleme çıkış tarihi ne zaman?

Oyunun yapımcılarından güncellemenin çıkış tarihi hakkında resmi bir haber yok. Ancak oyuncular, Krafton’un genellikle her 3 ayda bir yeni paketler çıkarma eğilimini izlediğini biliyor. Son güncelleme olan PUBG Mobile 1.7, 16 Kasım 2021’de yayınlandı. Bu nedenle, yeni güncellemeyi Ocak 2022’nin 3. haftası civarında görmeyi umut edebiliriz. PUBG Mobile 1.8’in çıkış zamanlaması aşağıdaki gibi olacaktır.

 • Endonezya: 07:00 WIB (UTC +7:00)
 • Brezilya: 21:00 BRT (UTC -3:00)
 • Avrupa: 02:00 CEST (UTC +3:00)
 • Kuzey Amerika: 20:00 EDT (UTC -4:00)

Önceki sürümlerin zamanına göre tahminde bulunarak, PUBG Mobile 1.8 sürümünün 16-22 Ocak 2022’nin 3. haftasında gerçekleşmesini bekleyebiliriz.

PUBG Mobile 1.8 hangi yeni özellikler tanıtılacak?

PUBG Mobile v1.8 Royal Pass’ta bazı büyük ve harika eklemeler bekleyebiliriz. Oyunda görülen ödüller ve günlük zorluklar dışında, işte oyunda görülebilecek birkaç sızıntı. Bunlar resmi yama notları değil, aklınızda bulundurun!

Görüş Özelliği

PUBG’nin yaratıcıları, oyunun silah mekaniğine yeni bir özellik eklemeye karar verdiler. Oyunda yeni bir dürbün tipi görüleceği söyleniyor. Oyuncular, AC Core adında tamamen yeni bir manzaraya sahip olacaklar. Görüş, oyundaki hemen hemen her silahla donatılacak ve oyuncuların onu bir dürbün olarak kullanmasına yardımcı olacak. Bu özelliğin, oyunun önceki sürümlerinde görülen kırmızı nokta görüntüsününkine benzediği tahmin ediliyor.

8v8 TDM Haritası

PUBG V 1.8’in, oyunun Team Death Match kategorisinde yeni bir haritaya sahip olduğu söyleniyor. Yeni güncellemenin, yeni bir haritaya sahip olacağı söylenen oyunun TDM’sine 8v8 özelliği getireceği söyleniyor. Sızdırılan resimler, haritanın bir sürü bina ile dolu olduğunu ve aynı anda oynayan 16 oyuncu için boşlukları gizlediğini gösteriyor.

Vikendi 2.0 ve Sanhok 3.0

Krafton, PUBG’nin son güncellemesinde oyuncuları hayal kırıklığına uğrattı. PUBG 1.7 sürümünün ünlü Vikendi ve Sanhok haritalarının yeni varyasyonlarını içerdiği tahmin ediliyordu ancak hiçbir zaman ilgi odağı olmadı. Hayranlar artık bu iki ünlü haritanın oyunun yeni güncellemesine gelmesini şiddetle tahmin ediyor ve bekliyorlar.

Araçlar

Şimdiye kadar oyun, oyunda herhangi bir arazi dışı iki tekerlekli araç içermiyordu. Ancak, yeni PUBG V 1.8’in iki tür arazi bisikleti sunduğu söyleniyor – bir Dirt Bike ve bir Dağ Bisikleti. Sızıntılardan, bisikletlerin tüm haritalarda görülebildiği ve oyuncuların arazide kolaylıkla seyahat etmelerini kolaylaştırdığı tahmin edilebilir.

Suda Canlandırma Özelliği

Eski versiyonlarda, suda yüzerken nakavt olduğunuzda hayatta kalma şansınız yoktu. Çünkü nakavt olduktan sonra yüzemediniz ya da takım arkadaşınız siz sudayken sizi canlandıramadı. Şimdi, bu daha da değişecek. Yeni PUBG Mobile 1.8 Güncelleme güncellemesi, su içinde canlanma sunuyor. Ayrıca, kıyıya doğru su boyunca yüzebilirsiniz ve oyuncuların sudayken güvenli bir şekilde oynamasına yardımcı olacaktır.

Kış Modu Teması ve Lobi

Profesyonel oyuncular ve veri madenciliği meraklıları, yeni güncellemede bazı heyecan verici özellikleri ortaya çıkardı. Oyuncuların artık karlı yamaçlarda sörf yaparak yeni Kış temasının keyfini çıkarabilecekleri söyleniyor. Yeni güncelleme için yeni bir Kış temalı etkinlik olabileceğine dair bazı spekülasyonlar da var.

İçerik oluşturucu ses paketleri

PUG Mobile 1.8, önde gelen yaratıcıların oyun içi ses paketlerini getirecek. Snax, Kaztro ve Jonathan gibi isimleri içerirler. Bunlardan ücretsiz olarak yararlanabileceğiniz gibi ücretli ses paketi de kullanabilirsiniz.

4 ‘Jujutsu Kaisen’ karakteri

Bazı sızıntılardan sonra, geliştiricilerin nihayet PUBG Mobile 1.8 Güncellemesinde Jujutsu Kaisen anime ile uzun zamandır beklenen crossover’ı piyasaya sürdüğü görülüyor. Arcane ortaklığına benzer şekilde Ağustos 2021’de duyurulmuştu, 4 yeni Jujutsu Kaisen karakteri eklenecek. Yani:

 • Yuji Itadori
 • Gojo Satoru
 • Megumi Fushiguro
 • Kugisaki Nobara

Oyuncular, görevleri tamamlamak ve yeni bir unvan kazanmak için bu anime karakterlerinden herhangi biriyle konuşma şansına sahip olacaklar. Bu karakterler haritada farklı konumlarda bulunacaktır.

Yenilenmiş kullanıcı arayüzü

Yeni PUBG V 1.8 güncellemesinin, kullanıcı arayüzü özelliklerini iyileştirdiği ve kullanım kolaylığı için optimize ettiği söyleniyor. Oyuncular Görselleştirmeler, Animasyonlar ve diğer özelliklerdeki büyük değişiklikleri görebilir.

Hile Karşıtı Güncelleme

Oyunda yollarını kemiren tüm hilecilere kötü haber. Krafton, oyunun tamamında adil bir oyun sağlamak için katı önlemler alıyor. Bu yeni güncelleme, oyunu her oyuncu için adil ve şeffaf hale getirmek için dolandırıcıların yasaklı hesaplarının sayısında bir artış görebilir.

Yukarıdakilerin dışında, oyuna Dağ Bisikleti, C4 Patlayıcı, Yeni Keskin Nişancı Silahı, Dirt Bike, Acil Durum Alma, Örümcek Adam Modu da geleceği söyleniyor!

PUBG Mobile 1.8 Sızan Ödüller

 • Bronz Seviye ödülü: 10 Gümüş parçası
 • Gümüş Seviye ödülü: Ücretsiz c1s3 Maskesi
 • Altın Seviye Ödülü: Kıyafet C1S3 Seti
 • Platin Seviye Ödülü: C1S3 Cover
 • Elmas Seviye Ödülü: C1S3- DBS Av Tüfeği görünümü
 • Crown Tier Ödülü: 3 Aşamalı Koruma kartı
 • Ace Seviye Ödülü: C1SE Ace paraşüt
 • Ace Master Seviye Ödülü: Klasik Kupon hurdası oluşturun
 • Ace Dominator Seviye Ödülü: C1S3 Ace Dominator avatarı
 • Fatih Seviye Ödülü: C1S3 Fatih Avatar Çerçevesi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu