Pubg Mobile

PUBG Mobile 1.7 60 FPS Nasıl Yapılır ?

Merhabalar, Geçtiğimiz günlerde PUBG Mobile v1.7.0 yayınlanması ile birlikte, güncellemenin doğurdu yeni config dosyasının değişmesinden dolayı PUBG Mobile 1.6 Sürümü config dosyayı yeni sürüme uymamaktadır.Bu yapılandırma, tüm cihazlar için Aşırı kare hızının veya 60 FPS ve 90 FPS’nin kilidini açabilir. 

Bu yapılandırma POCO X3 NFC ve POCO X3 Pro ile test edildi ve sorunsuz çalışıyor, bu nedenle kendi 90 ve 120 HZ Ekrana sahip olan cihazlar bu config kullanılabilir.

60 FPS’yi kullanmak istiyorsanız Dosyanın içerisindeki 60 FPS Dosyasını üzerinden işlem yürüteceksiniz.

90 FPS’yi kullanmak istiyorsanız, 90Hz ekran yenileme hızını destekleyen bir cihazınız olduğundan emin olun.

Yapılandırmayı İndirin Tüm Grafiklerin Kilidini Açın PUBG Mobile v1.7.0


PUBG MOBİLE v1.7.0’ı 60 FPS Dosyasını indirin

NOT: İndirdiğiniz dosyanın içerisinde 15/25/30/40/60/90 FPS Şeklinde Siz 60 FPS uygulayacağınız İçin 60 FPS dosyasını kullanacaksınız.


active.sav dosyasını taşımadan önce PUBG Mobile’ı “zorla durdurmanız” ve dosyayı taşıdıktan sonra cihazlarınızı yeniden başlatmanız gerekir.

PUBG Mobile v1.7.0’da 60 FPS’nin Kilidi Nasıl Açılır?

  • Yukarıdaki yapılandırmayı indirin [fpslock1.7] Adında bir ZİP Dosyası inecek. Zip Dosyasını açın ve 60 FPS Kare Hızı Dosyasını kullanın.
  • Açın ve çıkarın
  • Ardından “ Active.sav ” dosyasını kopyalayın veya kesin.

PUBG Mobile Global:  “Android / data / com.tencent.ig / files / UE4GAME / ShadowTrackerExtra / ShadowTrackerExtra / Saved / SaveGames /Buraya Yapıştırın

Bir kez daha söyleyeceğim, oyunu Saniyede 90 Kare ile çalıştırmak için 90 Hz yenileme hızını destekleyen bir telefona ihtiyacınız var. Bu nedenle, telefonunuz hala 60 HZ ise 60 FPS Kullanın. Ekran yenileme hızınız 90 FPS ise Paylaşmış olduğumuz 90 FPS Klasörünü kullanın.

NOT: Oyun dosyalarını değiştirmek, eklemek, silmek, kodlarıyla işlem yapmak oyun kuralları aykırı olduğu için Oyun içi bir engelleme ile karşılaşabilirsiniz. yapacağınız işlemde oluşabilecek maddi ve manevi zararlardan cepofisi.com sorumlu tutulamaz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu