Pubg Mobile

PUBG Mobile 1.5 Tüm Yenilikleri

Erangel Transit Sistemi – Köprüler

PUBG Mobile haritası Erangel’e Hyperlines adlı yeni bir toplu taşıma sistemi getiriyor. Bu yüksek hızlı toplu taşıma sistemi, raysız çalışan fütüristik bir trene benzeyen havada yükselen bir ulaşım aracından başka bir şey. Harita boyunca yayılmış birden fazla rotaya sahip gibi görünüyor ve oyuncular bu araçların sadece 10 saniyeliğine durduğu belirli istasyonlardan onlara binebilecekler.

Hava Konveyörü Başlatıcı

PUBG Mobile’a Hava Konveyörü Başlatıcı adı verilen bir yapı tanıtılacak ve bu da oyuncuların kendilerini kelimenin tam anlamıyla havada belirli bir yöne doğru fırlatmalarını sağlayacak. Bu yapılar bazı kentsel alanlarda çeşitli haritalarda bulunacak ve oyuncular kalkıştan önce fırlatmalarının yönünü ve yüksekliğini kontrol edebilecek.

Bu, Apex Legends adlı başka bir Battle Royale oyunundan ilham alıyor gibi görünüyor ve daha hızlı bir ulaşım modunu kolaylaştırmak için eklendi. Oyuncular artık çok büyük mesafeleri hızla kat edebilecek ve ayrıca daha fazla dikey angajmana izin veren ek bir oyun bileşeni ekleyebilecekler.

Hava Konveyör Yapısı – PUBG Mobile 1.5 Güncelleme

Yerçekimi Önleyici Motosiklet

Yeni güncelleme ile birlikte Anti-Gravity Motorcycle adlı yeni ulaşım araçları da PUBG Mobile’a eklenecek. Bu bisiklet havada havada yükselebilecek, düşük irtifada hem karada hem de suda süzülebilecek. Amfibi bir ulaşım şekli olmasının yanı sıra, normal bisikletten daha hızlı olduğu da iddia ediliyor.

Yerçekimi Önleyici Motosiklet – PUBG Mobile 1.5 Güncelleme

Koruyucu Robotlar

Oyuna, oyuncuların bir bölgedeki yüksek kaliteli savaş malzemelerini kontrol etmelerine yardımcı olacak özel robotik köpekler eklenecek. Bu robotlar, belirli kentsel alanlarda bulunacak ve oyuncuların kendilerini daha iyi donatmalarına yardımcı olmak için etkinleştirildiğinde sınırlı menzilli bir tarayıcı görevi görecek.

Yeni Silah: MG3 Hafif Makineli Tüfek

Merakla beklenen hafif makineli tüfek MG3 nihayet yeni güncellemeyle birlikte PUBG Mobile’a geliyor. ‘Ağır silah’ sınıfında sınıflandırılacak silah, 7,62 mm’lik mühimmatı kullanan ve kullanıcıların her an dakikada 660 mermi ile 990 mermi arasında ayarlayabilecekleri esnek bir atış hızına sahip airdrop’a özel bir silah olacak.

MG3 Hafif Makineli Tüfek – Yeni Silah PUBG Mobile

Yeni Oyun Modu: Matrix Arena

Bu oyun modu hakkında şu anda çok fazla bilgi bilinmese de kesin olarak bilinen bir şey, Klasik maçlarda kendi oynanabilir moduna sahip olacak fütüristik bir etkinlik olacağı.

Yeni Grafik Ayarları

Yeni güncelleme ile birlikte PUBG Mobile’a yepyeni bir grafik ayarı geliyor. Yeni ayar özellikle onları hedeflediğinden, bu, düşük kaliteli bir cihaza sahip tüm kullanıcılar için bir nimet olacaktır. 

Geliştiriciler, mevcut en düşük ayarlardan bir kademe daha düşük olan ve düşük seviye cihaz oyuncularına daha fazla FPS sağlayan yeni bir ayar eklediler.

PUBG Mobile 1.5 Beta Güncellemesi: Nasıl İndirilir, Yeni Özellikler, Yama Notları ve Daha Fazlası

Düşük Seviye Cihazlar için Yeni Grafik Ayarları

Ön Hava Çağırma Cihazı

Bu cihaz, bir airdrop için Prior Air Drone çağırmak için tüm haritalarda kentsel alanlarda kullanılabilir.

Taktik Teleskop veya Dürbün

Bu özel ekipman, düşman oyuncuları gözlemlemek amacıyla oyuna eklenecektir. Menzilli kapsam, uzaktaki düşmanları tespit etmeyi ve hatta takımdaki diğer müttefik oyuncular için işaretlemeyi kolaylaştıracak.

Atılabilirler ve Sarf Malzemeleri 

PUBG Mobile oyuncularının atılabilir ve tüketilebilir öğeleri kullanmasını kolaylaştırmak için yeni bir tekerlek formatı eklendi.

  • Sarf Malzemesi/Atılabilir simgeyi kaydırdıktan sonra oyuncular çarkı açabilir ve öğeleri değiştirebilir veya kullanabilir.
  • Oyuncular ayrıca ayarlar menüsünde bulunan ‘Hızlı Atış’ özelliğini etkinleştirme seçeneğine de sahiptir. Etkinleştirildiğinde, oyuncular bu öğeyi anında kullanmak için Fırlatılabilir simgesini tutabilirler.
  • Oyuncular ayrıca ayarlar menüsünde bulunan ‘Hızlı Tekerlek Atışı’ özelliğini de etkinleştirebilirler. Etkinleştirildiğinde, oyuncular tekerleği kaydırabilir ve istenen Fırlatılabilir simgeyi kısaca seçtikten sonra, o öğeyi anında kullanır.

zafer heykeli 

Zaferi talep ettikten sonra, oyuncular artık hem gösteriş yapmak hem de kutlamak için bir heykel toplayabilecekler: Kazanan takımın MVP’si ayrıca belirtilen herhangi bir yere bir Zafer Heykeli çağırabilecek ve oyuncuların üzerinde ayrıca bir Zafer Heykeli çağırabilecekler. Bu Zafer Heykeli yakınında özel kutlama ifadeleri kullanın.

zafer enstantaneleri 

Oyuncular artık klasik oyun modunda bir zafer elde ettikten sonra bir ‘Fotoğraf Modu’na girebilecekler. Bu moddayken takım arkadaşı bilgilerini gizleme veya gösterme seçeneğine sahip olacaklar ve en iyi yanı, balık tuttuktan sonra fotoğraflarını çektikten sonra oyuncuların bunları paylaşabilmesidir.

Cephane Göstergesi

Eklenen yeni özelliklerden biri, bir oyuncuya cephanelerinin durumu hakkında bilgi veren bir göstergedir. Ne zaman bir şarjör devrilmeye yakınsa, kalan cephanenizi gösteren sayı aşağıdaki gibi renk değiştirecektir,

  • %25 cephane kaldığında sayı Sarıya döner.
  • %10 cephane kaldığında sayı Kırmızıya döner.

PUBG Mobile 1.5 Beta güncellemesi nasıl indirilir

PUBG Mobile 1.5 Beta Güncellemesine sahip olmak isteyen herkes, aşağıda belirtilen adımları takip edebilir,

  1. İlk olarak, oyuncuların PUBG Mobile içindeki ‘Etkinlikler’ sekmesini açmaları gerekiyor.
  2. Ardından ‘Önerilen’ bölümüne tıklayın.
  3. Oyuncuların daha sonra ‘Beta Test Davetiyesi’ bölümündeki ‘Al’ seçeneğine dokunmaları gerekir.
  4. Daha sonra ‘Beta Sunucusu’ sitesine yönlendirileceksiniz ve buradan benzersiz davet kodunuzu talep etmeniz gerekecek.
  5. Bundan sonra, tıklamanız gereken 1.5 Beta Güncelleme Sürümü APK’sını yükleme seçeneğine sahip olacaksınız ve oyunu otomatik olarak güncelleyecektir.
PUBG Mobile 1.5 Beta Güncellemesi: Nasıl İndirilir, Yeni Özellikler, Yama Notları ve Daha Fazlası

Tepkiniz ?

Mükemmel
0
Beğenmedim
0
Sıkıcı
0
Zor
0
İlginç
0

Yorumlayın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

0 %