Pubg Mobile

PUBG Mobile 1.5 Ön Kayıt Nasıl Yapılır

Şu Anda PUBG Mobile, Tüm Dünyada Milyonlarca Oyuncu Tarafından Sevilen Trend Mobil Oyundur, PUBGM’nin Güncel Sürümü 1.4’Tür. Ancak Geliştiricileri, Bazı Yeni Ve Heyecan Verici Özelliklerle Temmuz Ayında Piyasaya Sürülecek Olan Bir Sonraki 1.5 Sürümü Üzerinde Çalışıyor.

Burada PUBG Mobile 1.5 Çıkış Tarihi, Ödüller, Yeni Öğeler Ve Her Oyuncunun Bir Sonraki Güncellemede Ne Alacağını Bilmesi Gereken Daha Birçok Sızıntı Hakkında Tüm Bilgileri Bulacaksınız .

PUBG Mobile 1.5 Güncellemesinin Çıkış Tarihi ?

PUBG Mobile 1.5, Oyun Deneyimini Ikiye Katlamak Için Oyundaki Bazı Iyileştirmelerle Birçok Yeni Öğenin Eklendiği 6 Temmuz’da Piyasaya Sürülecek.

Bu Güncellemeden Birkaç Hafta Sonra, 17 Temmuz – 19 Temmuz Tarihleri ​​Arasında Yayınlanması Beklenen Super Season Adıyla Anılacak Olan Oyunun Yeni Sezonu Geliyor.

GüncellemeYayın Tarihi
PUBG Mobil 1.56 Temmuz
20. Sezon17 Temmuz – 19 Temmuz

PUBG Mobile 1.5 güncellemesi için ön kayıt nasıl yapılır?

PUBG Mobile 1.5 Ignition için ön kayıtlar 22 Haziran 2021’in sonlarında açıldı. Oyun ülkelerinde mevcutsa artık herkes güncelleme için ön kayıt yaptırabilir.

PUBG Mobile 1.5 güncellemesine ön kayıt yaptırmak için aşağıdaki basit adımları izleyin:

  • PUBG Mobile‘ın en son sürümünü yükleyin ve oyunu çalıştırın.
  • Etkinlikler” bölümüne gidin.
  • Önerilen” sekmesi altında “PUBG MOBILE 1.5: IGNITION” seçeneğini bulun.
  • Seçeneğe dokunun ve ardından “Şimdi ön kayıt ol” üzerine dokunun.

Gerçekten bu kadar basit. Bu adımları izleyerek artık PUBG Mobile 1.5 Ignition güncellemesi için ön kayıt yaptırmış olursunuz.

PUBG Mobile ücretsiz ödülü – Galaxy Messenger nasıl talep edilir

Ücretsiz ödülü almak için tek yapmanız gereken 5 Temmuz 2021’den önce PUBG Mobile 1.5 güncellemesi için ön kayıt yaptırmak.

Bu ücretsiz ödül, Galaxy Messenger kıyafet seti şeklinde gelir. 2020 Global Outfit Design yarışmasının en popüler girişlerinden biriydi ve tamamen ücretsiz

Tepkiniz ?

Mükemmel
0
Beğenmedim
0
Sıkıcı
0
Zor
0
İlginç
0

Yorumlayın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

0 %